Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Členství se zobrazuje


Péťa

Recommended Posts

Ano, všichni už víme, proč si přestal být řádným členem - psal si to na fóru několikrát. Stalo se a zeměkoule se i tak točí dál :myslim Akorát nechápu proč si to teda nesmazal a stále tam něco napsaného máš, když víš, že tohle pole je pro označování řádných členů a \"neřádní\" ho mají mít prázdné :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle vyjadreni jednoho clena vedeni bych do toho uz nemel zasahovat ale asi to furt jde.....

ze jsem nerad uz vite, tak konejte.......................:myslim:myslim:myslim:myslim

edit: zemekoule se toci, a myslim, ze se tocit bude i s pezotklubem, i bez nej..... aspon se nestydim to rict otevrene a jsem za to rad. Nicmene mi jiz neprislusi v tomto vlakne prispivat.....:papa:papa

spis je skoda, ze par znamych lidi uz tu s clenstvim skoncilo, a mozna stoji za zamysleni proc? Je fakt, ze to nevadi, byli nahrazeni...............

[upravil dne 16/3/2013 21:27 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ti to samo smazat můžu - i jsem to udělal, ale přijde mi to takový, já nevím no ... taková MŠ :myslim

JJ, mysleli jsme si, že to je zablokovaný, ale asi to není úplně 100% :roll

[upravil dne 16.3.13 21:28 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ: neni to blokly, taky jsem si myslel, ze je, ale bojim se i toho novyho fora.... a preju vam stesti.....:mrk:mrk

neni to MŠ, je to proste tak, jak to ma byt. A ten chuligan byl proste zadan v zertu :mrk:mrk, ale je fakt ze jsem upozorneni na ban ocekaval, ale co, to je zivot. A je to podle pravidel. Nalada odpovida a je v souladu s forem.......... :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nového fóra se neboj - to bude úplně jinej sport :D

Néé, tak já do konfigurace v tomhle fóru nevidím, resp. nehrabu se v tom. Tohle nastavuje Kurt. Je možný, že tam je nějaká nekonzistence, která to pole nezamkne, i když se tváří jako zamknuté :myslim Ten zákaz pro tohle pole jsme dali prostě proto, aby si tam lidi nepsali ptákoviny ;)

Třeba jako ty :aut:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: škoda, zrovna u tebe jsem si myslel, že máš dost kuráže se postavit proti komukoliv a říct cokoliv, co současnému vedení \"smrdí\", ale místo toho \"stáhneš ocas a utečeš\"...trochu mě to zklamalo, ale máš přecijen své vlastní starosti, takže chápu, že tvůj soukromý život dostal přednost před řešením věcí okolo klubu a věřím, že grillmasters budou pořád v tak pohodovém duchu jako dosud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...