Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED a SMD Diody 407sw


Fredino

Recommended Posts

xenony mají svojí životnost, pokud jsou používány jako denní svícení, tak samozřejmě logicky dojdou konce své životnosti  podstatně dříve... Ale denní svícení žádnou ledkou nenahradíš, to je zbytečné zkoušet.... Dodatečná světla se dají namontovat i s citem. Viděl jsem už spoustu vkusných montáží, je jen na každém co preferuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr. ja sem mal tez dilemu se svitenim cez krasne slunecne dni, kedy ty paraboly dostavaji naprdel (mam halogen), ale DRL na 407 moc neni kde dat, aby to nevypadalo jako past na oko. Ja sem to vyresil takto. Su to cerne DRL, samozrejme homologovane a aj dobre svitej. A myslim, ze to v tej maske skoro neni videt...

post-27875-0-40784900-1460066079_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
Guest Chozeluizskuner

Věděl by mi někdo napsat, jaký typ žárovek nakoupit, abych vyměnil komplet všechny v interiéru? Předpokládám že žárovky ve čtecích lampičkách vepředu i po bocích (vzadu) jsou T10

Zajímalo by mě jakej typ je v hlavnim světýlku vepředu, ve dveřích na osvětlení prahu, v kufru a v kastlíku.

kdyby někdo věděl, budu moc rád. Dííííky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Takže jsou naprosto všude T10? I v hlavnim stropnim světýlku jo? No dobrá, objednám teda bednu T10

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...