Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skylink poplatky


Zazimir

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, pokud to má již někdo nastudované, zda lze servisní poplatek, až bude aktivován na dané kartě, uhradit jenom na některé měsíce v roce, nebo jestli je nutné uhradit poplatek za celý rok i když to nepotřebuje (např. televize na chatě). Ze Skylinku mi odpověď nepřišla, jako dosud na nic. Jedná se o to, že úhradu plateb mají nastavenu jenom inkasem, či SIPEM, pokud někdo chce platit jinak, tak může, ale jenom roční paušál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ono nejde zaplatit měsíce, které chci. Jediná možnost by byla zadat omezené inkaso na počet měsíců, ale to by fungovalo okamžitě, já to však potřebuji zprovoznit v květnu příštího roku na 3 měsíce. A dohadovat se s nimi, že teď inkaso povoluji a teď zase ne, mi přijde uhozené. Ideální by byla platba z účtu na účet vždy na měsíce, které chci, to ale oni odmítají. A aktuální to už je, kdo má starší kartu, tak 1.9.2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se na mne nezlobte pro název \"Cryptowork končí\" nevím, jaký jiný vyhledávací symbol bych dal vyhledat, aby se to zobrazilo spolu s se srvisními poplatky a že jsem se snažil hledat. Druhý odkaz je také cool, právě z něho jsem vycházel s dotazem, že z něho nejsem moudrý a chtěl jsem nějakou radu, ale jak vidím vše se vrací zpět na stránku, kde jsem začal. tak Děkuji.

[upravil dne 17/7/12 14:28 od Zazimir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se stane, když poplatek neuhradím?

Odpověď:

Na kartě, ke které nebude uhrazen servisní poplatek, bude znemožněn příjem všech kódovaných programů. Výjimkou budou karty, na kterých bude předplacena kterákoliv z placených služeb, a dále karty, od jejichž registrace uběhlo méně než 12 měsíců (resp. 24 měsíců u karet registrovaných před 31/8/2012).

nic jiného jsem tam nenašel, kámoš si s něma taky dopisoval a nic, jedině telefon :(

nikdo se nezlobí ;) taky občas dám dotas a dostanu tu samou odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě problém, kdo by jim dovolil inkaso, když má televizi na chalupě zapnutou jenom přes léto. Asi nezbude nic jiného, než se plácnout přes kapsu a uhradit celý rok. Zkusím se ještě zeptet na ČOI.

Pokud by někdo zjistil nějaké nové informace od Skylinku i když vůbec nekomunikují, tak budu rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přišla odpověď

Dobrý den,

V tomto případě není potřeba hradit Servisní poplatek kontinuálně, ale v případě platby SIPO či inkasem nás informujete, v jakých měsících chcete základní programovou nabídku využívat. Servisní poplatek vám bude účtován pouze za tyto měsíce. Tyto informace nám ovšem musíte sdělit s dostatečným předstihem, abychom stihli předpis včas upravit. Bankovním převodem lze Servisní poplatek uhradit pouze na celý rok, což by ve vašem případě bylo nevýhodné. Připravujeme rovněž platbu Servisního poplatku na 10 dní textovou SMS v ceně 25 Kč / 1 EUR. I takto bude možno řešit sezónní příjem satelitní televize.

Hezký den přeje

Šárka veselková

Skylink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

To máš úplně jedno, skylink bude vybírat i za pozemní :(

Uvažuje M7 Group o tom, že by se podílela na placené televizi v nástupnickém standardu pozemní televize - DVB-T2?

Bude-li kódované terestrické vysílání aktuální, jistě zvážíme možnost se na něm podílet.

http://www.parabola.cz/clanky/5744/skylink-zpoplatneni-komercnich-stanic-v-pozemskem-vysilani-je-jen-otazkou-casu/

Upraveno uživatelem Haryk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...