Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto roku 2003


tomson

Recommended Posts

toz ja ted nevim, jak to bylo u novinaru, ale na 1. miste u nich byla Mazda 6,

U divaku byla 1. skodofka superb

2. PEU 307SW

3.????? uz ani nevim, ale mozna ta Mazda6

Kazdopadne by me zajimalo, jaktoze u divaku zvitezila Skodarna, kdyz malokdo na ni ma a o krase se uvazovat vubech neda :(

Jo asi tam sedel na tech SMS branach nejaky Skodofkarsky silenec a psal 1 SMS za 2., protoze kdyz jsem posilal hlasovani, tak mi neprisla dorucenka a Andrei prisla az kolem pulnoci, tak cert vi, jka to tam meli obsancovany lidi ze Skody.

BTW: vsimli jste si toho debila ze svazu dovozcu, ajk tam zkousel sislat Cesky??? Fritzek jeden zasr..ej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jen muj osobni nazor, ale Skodafka si proste toto umisteni zaplatila a to zpusobem tim, ze blokli SMS branu.....To co se stalo me, se stalo vsem mym znamym , kteri taky hlasovali a byli z toho celkem nasrani...Jen tak na okraj: Ktery ze zamestnancu Skoda Auto a.s. se ted tesi z domaciho kina ???? :D :D:D:D:D:D:D:D

A taky me napada nelogicnost s tim, ze Superb je jenom vetsi Koktavka, Prassat, mozna i Phaeton a to jsou vsechno VW káry, tak co si o tom jejich podvodu myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdary všem. Pomíjím Superb, je to taková z nouze ctnost českýho auto průmyslu pod vedením friců, ale musím říct, že 307SW (když pominu problémy s 307 zde popisované) je velmi skvělý vozítko, už jsem v ní seděl a je to dost dobrý. Ale na druhou stranu se mi docela líbí i Mazda 6. Je to, zdá se zdařile přepracovaná Mazda Xedos 6 a docela se povedla, když to porovnám s předešlou 626 (to byl mazďáckej „Superb“), tak je to víc než skvělý. A co teprv RX-ko od Mazdy to je brumla. No nic, pouze názor, zdarec Pietro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...