Sign in to follow this  
Followers 0
tomson

Auto roku 2003

18 posts in this topic

Zdar chlapi tak cosi mislíte o tom japonském křápu co byl nejoblíbenější auto roku?

je to krasny auto napohled....ale PEU je PEU...

A co si myslite o tom Ceskem krapu, co vyhral divackou anketu :D

toz ja ted nevim, jak to bylo u novinaru, ale na 1. miste u nich byla Mazda 6,

U divaku byla 1. skodofka superb

2. PEU 307SW

3.????? uz ani nevim, ale mozna ta Mazda6

Kazdopadne by me zajimalo, jaktoze u divaku zvitezila Skodarna, kdyz malokdo na ni ma a o krase se uvazovat vubech neda :(

Jo asi tam sedel na tech SMS branach nejaky Skodofkarsky silenec a psal 1 SMS za 2., protoze kdyz jsem posilal hlasovani, tak mi neprisla dorucenka a Andrei prisla az kolem pulnoci, tak cert vi, jka to tam meli obsancovany lidi ze Skody.

BTW: vsimli jste si toho debila ze svazu dovozcu, ajk tam zkousel sislat Cesky??? Fritzek jeden zasr..ej :D

Viděl jsem jen výsledky diváckého hlasování:

1. ŠKODA SUPERB

2. PEUGEOT 307 SW

3. MAZDA 6

ale ruku do ohne za to nedam.

No tak pánové to je uspěch pegina na bedně od diváku. Souhlasim s Voštíkem sem zvědavej kolik lidi si toho superba koupí. :)

Me by spis zajimalo jakej byl rozdil mezi 1. - 3. mistem. Ten blondatej teplousek tam neco rikal o 1%. Nemate nekdo presny vysledky?

je to jen muj osobni nazor, ale Skodafka si proste toto umisteni zaplatila a to zpusobem tim, ze blokli SMS branu.....To co se stalo me, se stalo vsem mym znamym , kteri taky hlasovali a byli z toho celkem nasrani...Jen tak na okraj: Ktery ze zamestnancu Skoda Auto a.s. se ted tesi z domaciho kina ???? :D :D:D:D:D:D:D:D

A taky me napada nelogicnost s tim, ze Superb je jenom vetsi Koktavka, Prassat, mozna i Phaeton a to jsou vsechno VW káry, tak co si o tom jejich podvodu myslite?

Jo Superba si u nás koupí hodně taxikářů. Slyšel jsem, že na taxi je za 550 000kč. Ovšem nevím, jestli to je cena s DPH.

Masinka: no to by me taky zajimalo... ale to co rikal blondatej teplousek asi uz nikde nenajdem.....

Zdary všem. Pomíjím Superb, je to taková z nouze ctnost českýho auto průmyslu pod vedením friců, ale musím říct, že 307SW (když pominu problémy s 307 zde popisované) je velmi skvělý vozítko, už jsem v ní seděl a je to dost dobrý. Ale na druhou stranu se mi docela líbí i Mazda 6. Je to, zdá se zdařile přepracovaná Mazda Xedos 6 a docela se povedla, když to porovnám s předešlou 626 (to byl mazďáckej „Superb“), tak je to víc než skvělý. A co teprv RX-ko od Mazdy to je brumla. No nic, pouze názor, zdarec Pietro

Jasně voštíku každej zaměstnanec skody dostal k vánocum mobil a prvni co mohl udělat bylo poslat sms..... :D

no jo no... jsem asi paranoik :D, ale me to stejne vrta hlavou......

Voštíku ja to vidim jako hnusnou politiku.Navýšení poviného ručení u malejch aut škodovka se už teď bojí výroby aut v Kolíně... :)

No ja jsem taky posilal a dorucenka se mi vubec nedorucila. Svine.

Ten blondatej teplou byl pred tim v Prima varecce a zrali tam se Zounarem naky kyselo nebo co.

Ten TAXI Superb stojí 550 tis. bez dph, tj. 680 tis. s daní. Hovořím o nejlevnějsím a to je 2,0 benzín 85kW. :D :D