Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo pro naklápění xenonů


Lukas B.

Recommended Posts

To nahoru dolů dělejí automaticky, takže v drátech to asi nebude. Spíš v tom čidle podélného náklonu. Zkoušel jsi auto zatížit na zadek zda se světla nehnuly? Nebo heverem zvednout zadak zda to prostě reaguje.

[upravil dne 11/7/12 12:39 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám naprosto debilní dotaz, kolik tak přijde čidlo pro naklápění xenonů a kde ho tak v autě zhruba hledat (motorky naklápění světlometů jsou funkční, při nastartování to zahejbe, ale pak světla \"spadnou\" úplně dolů a svítí tak deset metrů před auto...

To zadní je na pravé straně(spolujezdcova) -je to černá krabička velikosti cigarek a je na kastli nad uložením zadní nápravy-vede k tomu viditelný kabel. Jinak prý stojí cca 3000 tisíce a pouze originál. kléma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak ale neprojdeš technickou. Tam je to jedna z prvních věcí které kontrolují.

A ako kontroluju automaticke naklapanie xenonov?Mne nic nekontrolovali.Kontroluju manualne nastavovanie.Ako sa da skontrolovat automaticke?Jedine pri zapnuti,ze sa nastavia svetlomety do tej spravnej polohy...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak xenony musí určit horní a dolní polohu a pak se srovnat do roviny. A protože nejdou sklápět ručně tak co vím to kontrolují zda to udělají a pokud je blokneš napevno tak na to hned příjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Nejjednodusi je vlezt pod auto odpojit tu pacicku mit zaple svetla a nastartovano nejlip se postavit proti zdi a pak tou pacickou hybej a uvidis jestli se naklapeji. U tchanova auta jsem napriklad zjistil ze byly vycvakle motorky naklapeni z kloubku primo ve svetlech. Nacvakl jsem je a fertig. Jinak jeste jukni do odpojeneho konektoru, dost rada se tam dostava voda a oxiduje to jak prase,hlavne na tom zadnim cidle.

odesláno z mého telefonu co držím v ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...