Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

plný souhlas s rootskym... zdvihátka taky slyším, ale po rozjeti je ticho, slyšel jsem to u víc coupé, takže si toho nijak zatím všímat nebudu... elektrika a vše sní spojené jde jak má, až teda na dva pruhy přes C displej, ale když ho neseženu tak tam dám B... jedine co udělám, tak tu převodovku a ve to vyřešené... S16 jsem si hýčkal co to šlo a udělal jsem z ní auto... na to jak vypadala když jsem jí dovezl... tak se mi snad poštěstí i stímhle... byl to můj sen, tak jsem si ho splnil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím souhlasit ohledně zdvihátek a neřeším po nastartování je taky občas slyším a xlidí mi už řeklo že to nemusím řešit,že je to prostě už takový projev V6 152kw a pokud se k tomu chovám šetrně a měním pravidelně olej...a hlídám teplotu kor v těhlech vedrech co jsou teď neni problém.

Jinak C display bych dal asi pryč a sehnal B a máš klid... já už z C jsem vylečený a už ho ani nesháním když se tak krásně kazí....

Ad cívky a svíčky alespoň máš na chvíli klid stejnak by se ty cívky brzo ozvali pokud je majitel nedělal v nedávny době.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj děkuji... jinak kluci optám se, na sport podvozku jezdím už odjakživa :D takže bych to rád zkusil nacpat i sem... je tu víceprvková náprava, takže by to nemělo být tak tvrdý jak S16, ale přeci jen ... tak se chci zeptat jestli se oplatí koupit origo tlumiče Monroe ( na cele auto je budu mít cca za 5tis) nebo koupit stavák ... rád bych dal auto alespon trochu k zemi, je to pro mě nevkusný :D tak jestli mám zkusit nějaké pružiny, nebo rovnou celej stavak... děkuji za rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monroe+Eibach pro Kit, sice to na autě není moc vidět, ale je to prověřená cesta jak něco zlepšit (Eibachy jsem měl na origo tlumičích). Další zajímavý je komplet Weitec/KW 60/40, to už na autě vidět je (mám). Štelováky jsou na 406tku dost tvrdé, jel jsem se sedanem s XYZ (nebo jak, čína ale vypadalo to schopně) měl to dole na úrovni mého Weitecu a na silnici to skákalo jak koza, podle mého čistě okruhová záležitost.

Uprava: Měl jsem Eibach Pro Kit, mají deklarovaných - 20. Eibach -40 zní také zajímavě, jen to není tak šetrné k tlumičům...

[upravil dne 2/7/12 21:50 od rootsky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...