Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

jinak u mě byl dneska John na návštěvě, kvuli diag, odstaranili jsme dočasné závady a zjistily že jednotka má 330 000 :D běhaní motoru nebo moto hodiny (nevím co to je :D) takže bud to někdo nechal nastartovaný 14dní v garáži a nebo je někde chyba :D jinak vše v pořádku... velice johnovi děkuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miza: nemáš zač... těch 330tis byl poslední záznam v diag když tam někdo mazal chyby v motoru... :( mohl se někdo upsat a třeba to má být o něco méně...ale oba víme,že to co máš na budíkách to rozhodně nemá minimálně 2xvíc.. už podle sedaček.. ale jinak pěkný coupé troška práce na něm bude ale to zvládneš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to mám, nějakej šikula tam totiž vyvrtal díry a nacvakal tak na dveře a na palubku nápisy, takže to je na přesdržku, ale až seženu nějakou kloudnou palubku a bude se mi do toho chtít, tak to vyměním ... rozhodně to nejní tak strašný jako to dřevo, za to bych lidi střílel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak u mě byl dneska John na návštěvě, kvuli diag, odstaranili jsme dočasné závady a zjistily že jednotka má 330 000 :D běhaní motoru nebo moto hodiny (nevím co to je :D) takže bud to někdo nechal nastartovaný 14dní v garáži a nebo je někde chyba :D jinak vše v pořádku... velice johnovi děkuji ;)

Motohodin určitě neee :D Kdyby to bylo motohodin, tak to bys měl už skoro 20 milionů kilometrů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...