Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

Tak sem hodím ten svůj novej pekáč :) Splnil jsem si další z nemálo mích snů :D a to koupí Peugeot 406 Coupé 3.0 V6 152kw r.v.2002. verze MUX
výbavou snad asi všechno :D
ABS, ESP, ASR, digi klima, el. šíbr, el. okna, el. zrcátka s výhřevem, el. sedačky s výhřevem, JBL sound system, changer na 6CD, displej C, GPS, tempomat, automatické rozsvícení světel, dešt senzor, originál duplex od Musketier, centrál s dojezdem oken, kožený interier atd atd, no prostě další mraky kravin... tachometrově měl při koupi najeto 117 000 km.
má to dost much co se musí vychytat, ale pak už to bude snad pecka.. začnu vypisovat co jsem stihl odstranit a co mě ještě čeká

Opravy:
el. motoru
el. zrcátka
el. sedačky

nové cívky, svíčky

olej měněn každých max 8tis km Castrol Magnatec 5w40

nový přední nárazník a světlomety, přes pojištovnu (nárazník byl prasklý)
výměna převodovky za ML5 + táhla a kulysa (původní byla ML5C s horším synchronem)
nová spojková sada a dvouhmotý setrvačník
nové brzdy
nové čepy atd
komplet nový podvozek (stabilizátory, silentbloky, uložení náprav)
a spousta dalších provozních oprav
nové tlumiče Sachs Advantage
nové reflexní čelní sklo
nové silentbloky motoru

Úpravy:
nový interier v krémové kůži
zahlazený přední a zadní znak
zahlazený prolis na SPZ
sportovní stavitelný podvozek Raceland
alu kola origo BMW - BBS 2x8j a 2x9j r18
lakované vnitřní plasty předních světlometů
zatmavená zadní světla
interier do stylu Ultima edizione (obarvená spodní část palubky)
tříramenný kožený volant z 407 coupé
zkrácená řadící páka s hlavicí ze 307 face
a dalších nespočet volovin, které jsou ve vlákně.

 

 

první upravy na 17" Challenger

2012-08-01-003.jpg

 

první větší zásah, znaky off a nové 17" Technomagnesio F1

 

 

na stavitelném podvozku a AEZ 7,5x18

WP_20141027_005.jpg

 

 

opět nová alu kola BBS 18" origonál BMW ... 2x8J a 2x9J

WP_20141103_005.jpg

 

aktuálně fáze rozebírání a kompletní rekonstrukce

WP_20150115_15_28_10_Pro__highres.jpg

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci strašit a třeba se pletu,,, ale loni skoro půl roku jsem hledal nějaký Coupe,,, a jedno stříbrný s duplexem, šíbrem a interiérem ve dřevě se prodávalo v autobazaru někde okolo Karlových Varů a mělo přes 200 tis km,,, a vím že před pár týdny nebo měsíci se objevilo na 99,9% to samý Coupe v inzerci na Olomoucku a zázračně \"omládlo\" na cca 120 tis km. Třeba je to jen náhoda a je to jiný auto.

Ale i kdyby to bylo to auto, tak kilometry nic neznamenají, důležitej je stav ;) Jen mě sere jakej je stáčení km v ČR celostátní sport... :grr

[upravil dne 1/7/12 21:10 od Ducatista]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ducatista: no určitě je to ono... už podle opotřebení sedaček a klíče je hned jasný že má přes 200tis... je to dneska dobytčárna co si budem povídat, ale bylo mi to jasné už když jsem to kupoval... tyhle motory jsou nesmrtelný, dřív to utahá převodovku než se to posere... tak uvidíme... ;) snad se mi s toho podaří udělat pořádný auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Ti přeju ať dobře slouží a spoustu spokojených kilometrů. Dnes nemá cenuřešit kolikto má nebo nemá km a jak říkáš, motory jsou téměř nesmrtelný, tak ještě nějakej ten pátek vydrží, když mu budeš dělat dobrou údržbu:) Pořádný uto z toho určitě uděláš, ale bude to stát nemalé peníze, ale jak já říkám....je to koníček :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeji ke koupi pořádného stroje :papa Na základě svých několika letých zkušeností si dovolím postřeh: S nadsázkou, cvakání zdvihátek je vlastnost to není závada, neslyšel jsem V6tku co by si od startu nezaklapala, UScars, D, Italové -> cvakají všechny (japonce neznám)... Při výměně oleje doporučuji nechat vyčistit vanu, tam se dost pozná, žádný motor není nesmrtelný, ale tenhle v tomhle patří k těm lepším... Zpočátku jsem z toho \"klapání po startu\" byl také nervozní, ale pak slyšel jiná coupe. Dost tě uklidní you tube, tam třeba není jediná AR V6 (sleduji přednostně, to je srdcovka) co by \"necvakala\"... Hlavně měnit olej a při blbnutí hlídat teplotu...

Nájezd v pohodě, pokud víš že má okolo 200k tak není co řešit, všechna coupe z bazaru mají 120k km :D. Osobně mám coupe co posledních 6 let nejezdilo a nájezd 142k km podložený servisní knížkou, je tu ale malý problém, předchozí majitel s ním nejezdil, protože ho hned po koupi naboural a já s ním mám necelých 2k km, protože se snažím ho dát pořádně do kupy => takže jak tu zaznělo hlavní je stav. Tohle auto mě do budoucna naučilo že: kup jen kupé v kupě (KKK):D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...