Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

joo hoši... kdyby bylo všechno tak snadný :D děkuji za povzbuzení... přítelkyně je ta které mě přesvědčuje abych auto nechal... že jsem se na něj tak těšil atd... každopádně jsem zatím rozhodnut, to prodat celé... o víkendu mají přijet dva pánové, jeden má evidentně velký zájem, ví vše co je potřeba atd... tak uvidíme... kdyby to byly zase tlučhubové, tak mi známí nabídl prostor pro uskladnění, ale až na jaře... tak uvidíme, nechce se mi to zase někde nechat hnít a čekat kdy dostanu chuť a náladu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 7 měsíců později...
On 27. 3. 2016 at 8:53 PM, Mizlerek007 said:

..no tak jsem se do toho zase pustil :D a stav ? :D ted už to mám pěkně rozdělený na kov a plast :D takže s čistým štítem do sběru :D

no jinak náprave je komplet rozebraná, vymlatil jsem zní veškerý ložiska a ve středu se to i s přední veze na pískování a komaxit, šrouby jdou na čištění a zinek.

jinak dneska jsem ještě kompletně všechno vybrousil a zbavil lišky a koroze, zítra bych to chtěl dočistit, odmastit a vzít brunoxem, pak pokračovačka, plnič, barva, lak, body a vosk... 

 

post-21322-0-42891400-1459104577_thumb.j

post-21322-0-39078400-1459104608_thumb.j

Co by si chcel za te vyfuky ak sa mozem spitat ? :D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak auto je tak jak bylo naposledy :) udělal jsem si jinou radost. Někdo už ví :)

S přítelkyní jsme si koupili v červnu domeček, zařizování začalo už v únoru a stěhování proběhlo až v červnu, takže práce byla potřeba někde jinde a to nemluvím o financích.

Z jara se začne budovat pořádná garáž, takže pokud ta popelnice do jara neshnije, tak jí asi dodělám :D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 9. 2017 at 14:40, misho.1709 napsal:

Miroslav, nezačínaj...stále dúfam, že tento projekt bude pokračovať :D Síce neviem v akom štádiu to je teraz, ale dúfam, že raz z toho bude riadna showka :papa

Noo to taky Dufam ze ho da do kopy ale ja nejsem az taky Blazon ale taky uz mam predstavu jak to moje Coupe urobim a uz ted vim ze to bude Megaaa a mega drahe :D:D:D  

 

V 19. 9. 2017 at 20:12, Mizlerek007 napsal:

tak auto je tak jak bylo naposledy :) udělal jsem si jinou radost. Někdo už ví :)

S přítelkyní jsme si koupili v červnu domeček, zařizování začalo už v únoru a stěhování proběhlo až v červnu, takže práce byla potřeba někde jinde a to nemluvím o financích.

Z jara se začne budovat pořádná garáž, takže pokud ta popelnice do jara neshnije, tak jí asi dodělám :D

 

Maas to pjekny duufam ze to Coupe doskladas bola by ho faakt skoda :D:D:D 

Upraveno uživatelem Péťa
Cituj s rozvahou !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oznamuji, že coupé je prodané, myslím, že o něj bude dobře postaráno a brzy bude vidět i na silnici. 

Nový majitel je stejný srdcař, takže auto bude mít zbylou péči co potřebovalo.. z jara jde z domu i 607 ač, tu obrečím víc jak coupé,  protože lepší povoz jsem neměl a takováhle 607čka se špatně shání.. 

K peugeotu zatím návrat neplánuji, tak ať se vám Peugeoťáci daří... a třeba jednooou... no zbláznit se můžu kdykoliv :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...