Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Coupé by Míza - OFICIÁLNÍ KONEC


Mizlerek007

Recommended Posts

Obrovská škoda.. :( Tenhle projekt byl/je naprosto božskej a ukončit to rozprodáním na díly mi přijde až nesmyslný.. Zasloužilo by si to dokončit, byť někým jiným! Kdybych v létě nekoupil 407mu tak bych do toho snad hned šel.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Charlie 1 napsal:

Spíš kdyby to ten lajdak dodělal tak to bude mít násobné vyšší hodnotu než díky....

Když Vector za svoje coupé chce 150k Kč, pak máš pravdu. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak chtít je věc jedna, a co reálně někdo zaplatí ke věc druhá - zvlášť pokud to někdo chce skutečně prodat, nejen vystavovat inzerát :P

Ale pravda je, že v téhle fázi stavebnice v rozloženém stavu bude potenciálních kupců podstatně méně a cena podstatně nižší, než kdyby to bylo vcelku, zase je to ale o tom, na kolik si člověk cení svého času/své práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedka vidím inzerát na sportovní vozy. ;) 

Já měl cestu kolem Mízy, byl jsem se na auto kouknout. Je to o tom se na několik víkendů zavřít do garáže a složit si stříbrné coupé.  

Jen mě tu baví komentáře typu: "Škoda, že jsem koupil něco jiného, jinak bych to bral." Chybí mi tu text typu: "Já to doskládám." :D Nikomu se do toho nechce, ani mě. :D Pro mě je nepředstavitelný problém vrátit do auta palubku. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reálnou nabídkou tady myslím to, že někdo nabídne, že to opravdu koupí, ne jen "já bych, kdybych zrovna nekoupil, kdyby mi manželka dovolila, kdybych uměl nebo kdybych měl peníze". Cena je pak věc druhá, jestli se na ní shodnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když to bude skládat, hrozí, že to bude trvat dlouho, protože bude všechno dělat pečlivě, s každou blbostí se mazlit, dokoupí mrak dalších věcí, protože se mu ty původní nebudou zdát... jo, to je taková životní past :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...