Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz Kokořín - odměna pro pořadatele


Sraz Kokořín - odměna pro pořadatele  

  1. 1. Sraz Kokořín - odměna pro pořadatele

    • ANO, odměnu vyplatit
      38
    • NE, odměnu nevyplácet
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nesouhlasim s odmenou, resp. s tim nazyvat to odmena. Ty se pokud vim nedavaly ani u vyrazne plusovych srazu.

Podle me to je v teto vysi stezi dorovnani nakladu na benzin apod pri organizaci a ty jsou obvyklou a logickou soucasti vyuctovani ;)

Odmenou organizatorum byl vzdy dobry pocit, kdyz se sraz povedl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Podle me to je v teto vysi stezi dorovnani nakladu na benzin apod pri organizaci a ty jsou obvyklou a logickou soucasti vyuctovani ;)

Odmenou organizatorum byl vzdy dobry pocit, kdyz se sraz povedl :D

S tým vyúčtovaním to nieje vždy tak. Ak má niekto robiť zrazy, investovať do nich svoj čas, prácu, peniaze a odmenou má byť dobrý pocit tak sa nedivím že ich nemá kto robiť. Takých nadšencov ubúda z roka na rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesouhlasim s odmenou, resp. s tim nazyvat to odmena. Ty se pokud vim nedavaly ani u vyrazne plusovych srazu.

Podle me to je v teto vysi stezi dorovnani nakladu na benzin apod pri organizaci a ty jsou obvyklou a logickou soucasti vyuctovani ;)

Odmenou organizatorum byl vzdy dobry pocit, kdyz se sraz povedl :D

Je úplně jedno, jak se to nazve. Já hned v prvním příspěvku psal, že to je částečná kompenzace nákladů:

Neřeším částku, ale myslím že 3.000,-- každému by sice neuhradilo jejich náklady, ale alespoň pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Podle me to je v teto vysi stezi dorovnani nakladu na benzin apod pri organizaci a ty jsou obvyklou a logickou soucasti vyuctovani ;)

Odmenou organizatorum byl vzdy dobry pocit, kdyz se sraz povedl :D

S tým vyúčtovaním to nieje vždy tak. Ak má niekto robiť zrazy, investovať do nich svoj čas, prácu, peniaze a odmenou má byť dobrý pocit tak sa nedivím že ich nemá kto robiť. Takých nadšencov ubúda z roka na rok.

nadsencu ubyva a my s Dzanou do toho sli, protoze jsme nechteli necine sedet na prdeli.......... a jen blbe kecat o tom a tom,...... az to napadne i ostatni, tak to bude super, ale kdo by dnes obetoval byt halir pro ostatni??????? Ja myslim, ze na foru takovy jsou, kteri do toho pujdou, a kdyz ne, tak se do toho pustim, ja, byt nezamestnany, ale cekat, rict, ocekvat, tesit se na nejakou odmenu?

Kurva jedna cesta na orientak, projet ho a vratit se me vysla na 450 km..........................a dal bych si do drzky, kdybych si za to neco rekl......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Za mně, Radko.S, vymyslela sis minisrázek, a, to je holt jako když uděláš pro známý mejdlo, to vždycky něco stojí, jinak, dal jsem ANO a myslim, že, 3000 jsou minimální částka, přeci jen, pořadatelé nám připravili 100% ní víkend, a, jejich vynaložené úsilí bylo neocenitelné. Když vemu ukrajinskýho dělníka, s platem 100Kč na hodinu (a to jsem viděl vést 2ks jedno kolečko, každej,jedno madlo), tak pořadatelé jistojistě strávili, nad tím bezva zážitkem, víc, jak těch 30 hodin, a, určitě nejeli 2 na Scratchově máše (každej půlku řidítek). Možná to bude i motivace, pro další velký srazy, páč nějak ubejvaj. Toť můj názor. (Případné námitky mi pište na emila) :D:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

přijde mi že to nikdo tady nečte, tak ještě jednou ikdyž je v nazvu vlakna napsano odměna , jedná se o souhlas s proplacením nákladu (benzin a jina režie) ktera nebyla zahrnuta do vyučtovaní , čehož si Peta všiml a rozhodl se na to ostatni upozornit a nechat hlasovat o jejim dodatecnem proplaceni .

K Radce dodám, že v Lednici, kterou pořádala, byla režie přes 6000,- ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...