Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sobotní hudební produkce


Sobotní hudební produkce  

  1. 1. Sobotní hudební produkce

    • Hudební produkce je příjemným doplňkem srazů, chci aby byla i příště
      15
    • Na srazy si jezdím spíš poklábosit a k tomu hudbu nepotřebuju
      7
    • Je mi to jedno - buď se mi to líbí nebo odejdu někam mimo, místa je vždycky dost.
      21

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ta odpolední produkce měla být jen jako kulisa pro atrakce - snažil jsem se to nastavit tak, aby to do prostoru restaurace hrálo tak akorát (aby se dalo bez řvaní komunikovat) a repro směrem do zadní části hrálo hlasitěji, aby bylo alespoň trochu slyšet i v prostoru atrakcí. Předpokládám ale, že téma se týká hlavně večerní produkce:myslim

V tom já už nejedu :aut:D

Odpolední playlist přikládám;) Každopádně slibuju, že pokud bych se k něčemu takovému nachomýtnul i někdy příště, udělám téma \"písničky na přání\" a každý si před srazem napíše o nějaké své 2-3písničky, aby to nebylo tak \"komerčně rádiové\" ;)

MJSPlaylistKOKO12.xls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kujon:???

Dzana je tak trochu inventar a tak trochu slavil, takze se to dalo ocekavat, jsem zvedav na tebe v jeho letech :mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

No je fakt ze po chvili uz to vtipne nebylo a srozumitelne to nebylo jiz od uplneho zacatku ... To zas jo .. Ale ja to beru a snazim se chapat :)

Však já to taky chápu a při sezení u hospody mi to nevadilo, to až při snaze usnout kdy to jeho hlasité \"huhlyhuhly\" často protnulo hudební produkci. Až budu v jeho letech a budu takto slavit, tak ti dám vědět :cool::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kujon:???

Dzana je tak trochu inventar a tak trochu slavil, takze se to dalo ocekavat, jsem zvedav na tebe v jeho letech :mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

No je fakt ze po chvili uz to vtipne nebylo a srozumitelne to nebylo jiz od uplneho zacatku ... To zas jo .. Ale ja to beru a snazim se chapat :)

Však já to taky chápu a při sezení u hospody mi to nevadilo, to až při snaze usnout kdy to jeho hlasité \"huhlyhuhly\" často protnulo hudební produkci. Až budu v jeho letech a budu takto slavit, tak ti dám vědět :cool::)

ja teda sel spat nalezite opivěn takze mi zadny huhly huhly do stanu neproniklo asi jsem zalehl a spal :D ... A nebo jsem byl dost daleko, hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My měli bohužel tu první chatku, takže huhlyhuhly bylo takřka v přímém přenosu :) a navíc alko_večer byl pátek, sobota byla takřka za střízliva, takže o to to bylo horší.

Dále bych to asi nijak nekomentoval, někomu holt přišla hlučná hudební produkce, jinému zase její hlavní protagonista, pouze jsem vyjádřil svůj názor (a jak jsem zaslechl, tak nejenom svůj) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče hudebního večera taky jsem neprezentoval \"jen\" můj názor, ale někdo tu kůži nastavit musí. Každopádně jak z hlasování vidno je většinově nejakceptovatelnější varianta c), tak aspoň vím s čím do budoucna počítat.

Co se Džány týče - kdo z nás se na oslavě narozenin pořádně nezhvízdal (vyjma Milan F1 a pod. exotů) ? Já mám fotky, kterak se nad mým v prostoru zcela mrtvolně ležícím tělem tančí nějaký tanec spojený s přeskakováním páně Medvěda, bohužel už si na to ale vůbec nevzpomínám (a to jsem slavil kristoviny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde tak asi taky patřím k exotům, slavil jsem narozeniny víckrát než Džáňa a takhle \"upravenej\" jsem nebyl nikdy a to je mám dokonce na Silvestra. Navíc se domnívám, že se zvyšujícím se věkem se slaví méně hekticky, takže omlouvat to tím, že mu bylo už 40 je divné. Na druhou stranu dokud jsem tam byl tak Džáňa nic neakceptovatelného nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěťo, pěkně jsi to otočil proti nám, ale ono jich hlasovalo jen 6.

Ono by se to taky dalo napsat \"z 240 lidí se to líbilo jen 13 a to je hodně špatnej výsledek.\":D:D:roker:P

Jsem smířen s tím, že na příští sraz si přivezu basu nealko piva a budu se držet dál od hlučné hudby. Pokud bude hlasitost rozumná, rád se přidám. :papa

[upravil dne 20/6/12 10:11 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Medvěde proč si tuto anketu nezaložil už po zimním klouzání ???:myslim

Možná jsem chtěl, možná se před tamní hudební produkcí dalo lépe prchnout - už fakt netuším. Každopádně TUC TUC TUC, které mi v takřka nezměněném rytmu valil Paul Jane do hlavy minimálně hodinu (pak jsem se zvedl a šel pryč) fakt není hudba nad kterou bych jásal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...