Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Děkujeme......


Recommended Posts

O jaké bouračce Pe.Tr hovořil?

On si plete bouračku s přátelským štulcem při posouvání vozidel. Ne že bych se toho snad účastníl, ale něco sem zahlédl. Z taktických důvodů o tom prý není dobré hovořit, jelikož se to prý může stát každému rozespalému řidiči po noční oipici. Takže prej mlčeti zlato :ticho

Ještě se tu bude vyprávět o nějakém pěstním souboji na život a na skluzavku s chrastítkem. :) Já drby tak rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsme přijely s Kubíkem \"už\" ve 20 hodin,ale až teď mám čas taky něco napsat ;)

Také děkujeme organizátorům za zorganizování tak velkého srazu :super

Jak si jistě většina lidí všimnula,tak bylo mé autí odvezeno odtahovkou :(

Ale díky APOFISOVI a jeho rodině za odtažení do kempu :super

a hlavně veliké díky pp205 za opravu auta (výměna poloosy) :super:super:super

Jsme s Kubíkem mohly večer jít v klidu spát a dnešní den si naplno užít a udělat si výlet po okolí a hlavně v pořádku dojet domů :super;)

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME,DĚKUJEME,DĚKUJEME A VELMI SI VÁŽÍME OCHOTY JIŽ ZMÍNĚNÝCH LIDIČEK POMOCI DRUHÝM V NOUZI :super :super :super:papa

Až zpracuji fota,tak je sem taky hodím ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně ji tu můžeš zveřejnit,mě to neva :) nebo mi ji pošli na mail (pepito@mujmail.cz)

Aspoň budu mít autí i v jiné poloze než na svých kolech :D:papa

Jo a škoda,že jsme neměly možnost se seznámit a pokecat :myslim tak snad na nějakém příštím srazíku ;):papa

Jak si jistě většina lidí všimnula,tak bylo mé autí odvezeno odtahovkou :(

Ze solidarity jsem fotku na odtahovce ani nezveřejňovala, hlavně, že už je to ok a sraz sis užil i tak!:)

[upravil dne 17/6/12 22:40 od pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli si pamatuješ, že jsi se stihl mezi tím vším oženit :D a vyzkoušet nový bydlení a nosnost střechy domku u skluzavky :D tak já víc neviděl. Ani toho Fantomase, co ti chtěl prodat auto :D

Stihnul se oženit a získat dceru, jestli eště získal do rána něco dalšího, to by mě docela zajímalo.:D

aaale blbost, dceru má už dlouho :D a teda netušila sem že moje džáňova žena matka je stejně stará jako já :D ale nevadí, snad si budeme rozumět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I my děkujeme za super sraz, neměl chybičku, i když musel být organizačně hodně náročný. Tolik aut naše náměstíčko nikdy nezažilo:o Petr si sice odvezl zřejmě natržený vazy v koleni od sobotního tanečku, ale to byla jediná koplikace:D Díky všem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...