Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dovoz Peugeotov y Francuzska?


ludom

Recommended Posts

nevie niekto nieco o dovezeni p 405 z francuzska,

Vcera tatkovi jeden hajzel na krizovatke napral do zadneho kufra na favorite, ked ho dochytim tak nech si ma nepraje, debil sprosti, rozmlatil sa mu cely predok, mne pokrcil kufor z vnutra, z vonku mam rozbite lave svetlo a naraznik, ani to moc nevidno, auto ide po ceste ako drak, tych 160 bez problemu, len neviem co s tym spravi natahovanie na stolici, ak mi to dose-re tak by som chcel nieco doviest, Kamos chodi do francuzska, susil by mi nieco doviest neaku \'94 405 1.8TD, do neakych 50 000,-Sk, a chcem sa spytac ci sa daju doviest aj n neakom lepsom stave, ci ma niekto skusenost. dik

Kua ja by som ho ..... :mad: :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět Favorit!!! :( To sand už není možný! Do povinný výbavy u všech pežo?áků doporučuju bazuku a řešit to na fleku. Trestat za jedinou věc. Oběvíš se na silnici s Fáčkem a prásk. Jinak k tvému problému. Sem si nechal dotáhnout kárku z rajchu. Fakt super stav(Helmut se o to staral - servisní knížka). Všechno total v cajku, ale přitahl sem to jako na náhradní díl na přestavbu, páč mi zůstaly papíry. (o auto sem přišel, když sem ho pučil (administrator promine, ale fakt to nejde jinak) jednomu ZMRDOVI, kterej mi ho zrušil a vrak sem si sám našel v Praze na Čerňáku). Nicméně za 50 papírů SK (nikoliv \"s kostí\" ;)) asi žádnýho krasavce nepořídíš. Navíc Frantíci sou total salámisti a servis docela dlabou. Mě to prišlo na 100 papírů, ale krasavec. Já bych to raději opravil. Víjde tě to tak na 20 - 30 litrů (fakt se to blbě odhaduje, pokaď se to nevidí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Češtině dávám na frak. To já vím, ale uhlazený výrazy a románovej sloh mě NEBAVÍÍÍ. Pokud si na Fáčko nalepí samolepku Peugeot clubu od střelby upustim, ale nevim, jak se to legislativně vypořádá se stanovami klubu. Ikdyž vyjímky jsou v tomto státě zcela běžná věc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO HICS:kdyz sme u toho pujčování není to tak dlouho co kamarád pujčil svojí čerstvě dotaženou 205tku 1.9GTI v upravě GUTTMAN a ejhle ten člověk přecenil sve schopnosti a učil lvička dělat kotrmelce a mužu vam řict po sedmi obratech to nebyl moc hezkej pohled.Chceš se něčeho zbavit tak to pujč. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš ide budúci týždeň do Francuzska a uz doviezol celkom slušné vozitka, od 40 do 70 tisic slovenských, posledne dotiahol 405 z 92 a bola ceelkom solidna, auto sa mi už na?ahuje na stolici - toho prašivca keď uvidím ..... \"bazuku som si už objednal-príde mi z matky rusie\" - škoda že to nie je pravda, asi by som ju hned použil. Včera som sa bol pozrie? ako to vyzerá bez toho nárazníka, s tou svetlou výškou by som prešiel aj toho debilka. Nevizera to tak hrozne, ale ak mi to druhe dotiahnu v dobrom stave, nema niekto na Slovensku zvyšné papiere na 1,8 TD?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš ide budúci týždeň do Francuzska a uz doviezol celkom slušné vozitka, od 40 do 70 tisic slovenských, posledne dotiahol 405 z 92 a bola ceelkom solidna, auto sa mi už na?ahuje na stolici - toho prašivca keď uvidím ..... \"bazuku som si už objednal-príde mi z matky rusie\" - škoda že to nie je pravda, asi by som ju hned použil. Včera som sa bol pozrie? ako to vyzerá bez toho nárazníka, s tou svetlou výškou by som prešiel aj toho debilka. Nevizera to tak hrozne, ale ak mi to druhe dotiahnu v dobrom stave, nema niekto na Slovensku zvyšné papiere na 1,8 TD?

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svá auto půjčuju celkem klidně, s tím, že jsou to stejně jen plechovky, nic víc. Kdo si ode mě ovšem auto půjčuje, přesně ví, jakou škodu na tom může udělat, a co jej tedy případný \"práskanec\" bude stát...

Naopak, já si cizí auta pokud možno nepůjčuju, ani na \"vyzkoušení\", už dost dlouho se nemusím sápat po každém volantu, který vidím. Pokud však náhodou řídím cizí auto, plně za něj ručím - tj. když s tím někde švihnu, vyřizuju a platím opravu, nebo dle dohody to celé koupím, aby s tím majitel neměl starosti. A takhle myslím, že by to mohlo mezi známými fungovat, ne? Z toho vyplývá, že nepůjčím auto žádnému houmlesovi, co nemá ani na rohlík, a naopak nepolezu za volant Mercedesu za milión...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo souhlasim s tim nazorem ze by si kazdy za svuj karambol mel zaplatit ale na druhou stranu se asi moc dobre nevymahaj penize z kamarada ktery diky sve blbosti ochrnul na pul tela.I kdyz mam auticka moc rad(peugeotky nejradej) tak v tomhle pripade slo auto stranou(je to kus plechu i kdyz moc peknyho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...