Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PŘIHLAŠOVADLO PO NĚKOLIKA LETECH MÁ ZÁSADNÍ ROZDÍL OPROTI TĚM MINULÝM-POZNÁTE???-PŘEMA NECHCE NA SRAZ!!!


Recommended Posts

Otočilo v tom smyslu, že je to \"zmedializovaná kampaň\" něčehoho, co mělo zůstat jako věc vedení.

Ano , možná to jako jeho partnerka vidím jinak ale to také hlavně proto, že znám pozadí tohohle celého.

Apropo kdyby Přema chtěl veřejně rozhlašovat proč nejede, udělal by to jistě sám.

Neone souhlasím a vůbec bych se nezlobila, kdyby tohle vlákno zmizelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky souhlas, ale neotocilo se to proti Premovi (pokud tedy neni absolutne stahovacny). Proc nejede, je jeho vec,

Taky s tim nesouhlasim, ale to je tak co muzu a preci kvuli tomu se nepotkam s prima lidmi, kteri za to nemuzou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přema je proti srazu? To je pro mne novinka. Pokud vím, tak Přema byl a je proti té finanční podpoře srazu. Kdyby byl sraz \"postaru\", tak by neměl problém a přijel by - je to tak?:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci dotoho moc brebtat nebo rozabyrat co se tady piše sem takovej tatrlík tohoto klubu a myslim dost dlouho a mrzý mě že se to tady hadá nebo slovýčkaří myslim že pěta to myslel vdobrým a jinak mě už nezlobte nebo si to sváma vyřidím a to sevšema :D:D:D:D:D

možná to nekdo vý a chci tam neco slavyt tak mě nezlobte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teeeda, tohle vlakno je fakt na bliti :D nevim, jestli se mam smat a nebo brecet... Me osobne prijde, ze pokud se to tu proti nekomu obratilo, tak to je Pe.Tr :) Blby, ze si volici radni clenove mu dali vsichni svuj hlas, tak ted muzou brblat dle libosti. Kdyz si myslite, ze neco dela spatne, nic vam nebrani priste volit jinak. Ja vim, ze ja nebudu (teda pokud bude znovu kandidovat) :)

Mmch, komu se nelibi stavajici koncept srazu, tak at to berou jako PR akci :) a do reklamy se proste investovat musi.. Zeptejte se libovolneho managera libovolne firmy :)

Ja osobne bych tohle vlakno celkem i smazal, protoze se zaprve nic nevyresilo a zadruhe se to stejnak pomalu cist neda :papa Jediny co, tak to desi lidi.

[upravil dne 15.6.2012 14:07 od švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...