Sign in to follow this  
Followers 0
Grlik

207 GT HDi 110.....oslík....přípaven na sezónu

361 posts in this topic

Představuji svého malého oslíka je to Peugeot 207 GT HDi 110. Koupení v Polsku dovezený z Francie kde tamní \"buřiči\" změnili trošku vzhled. Takže auti má dirky po celém autě a rozbitá všechna okna a světla.

Jinak na velkou \"televizi\" a audio JBL je tam skoro vše.

post-25154-14109624916206_thumb.jpg

[upravil dne 5/9/13 17:23 od Grlik]

[upravil dne 19/1/14 17:14 od Grlik]

[upravil dne 10/3/14 16:47 od Grlik]

[upravil dne 12/4/14 07:54 od Grlik]

ak tam nemas velku \"televizi\" a JBL tak tam nemas skoro nic :D nic extra... ;)

ták má to polokůži, el. skolpná zrcátka a kde si cosi. a taky sic teď rozbité světla s přisvěcováním do zatáček. Ale repráky JBL jsou už snad na cestě sice bez zesilovače, ale budou.

pekné, ak budeš mať interier v kope, pošli foto iterieru. Predpokladam, ze to maš 1,6 ?, čo planuješ ešte upraviť?

Ano je to 1.6 no snad do 14 dní by to mohlo být v celku ještě mi chybí přední světla a čelní okno. Jako první bych chtěl pořešit loketní opěrku a potom si pohrát se znakama lvíčků v předu a v zadu asi folie ale přemášlim mezi karbon, černá nebo sticker. A taky jsem ještě uvažoval nad zadní stříškou ale to jak půjde čas.

len si nedaj karbon na kapotu, ja to mam a vyzera to otrasne,(kratka kapota) dokonca som minule auto umyval vapkou, tak som si ju dotrhal, takze asi pojde dole. Zlte hmlovky si daj, je to dobreeeeé. Opierku aku chces, ja tiez zhanam, ale chcel by som len taku uzku na kazde sedadlo zvlast, a to je asi nerealizovatelne. Inac pekna farba, takych je asi malo, co je to za odtien?.

odstín jsem nějak ani neřešil, karbon kapotu ne, jenom ten znak v nárazníku a zadní asi taky, no nad mlhovkama uvažuju už jsem je měl na coupe to vypadalo hodně dobře

predny bude pekny (vid moj :) ) a zadny som chcel aj ja len sa mi ho nechce davat dole zatial.

inak farba je salamanque orange. a ked sa budes chciet zbavit znaciek daj vediet ;)