Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fandíte F1


Jitka+Jirka

Recommended Posts

Od té doby, co dojezdil Niki Louda je mi F1 celkem ukradená (nevím, jestli to mám přisuzovat kvalitě jezdců nebo proč mně prosté jezdění po okruhu nebaví - týká se i motorek, aut nebo třeba i cyklo). Daleko víc se mi líbí třeba rallye, ale to se tolik nepropaguje, páč televizní přenos takové soutěže je technicky mnohem náročnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od malicka Ferrari, Schumacher, Senna, u motorek Honda a Ducati, Rossi a Max Biaggi sveho casu Hayden, v rally Sebastien Loeb, Ari Vatanen, Carlos Sainz

samozrejmosti je pikes peak a rally paris dakar

[upravil dne 10/6/2012 20:04 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Formule nesleduju od doby, kdy se zúžilo zadní křídlo a rozšířil přední spoiler :D Ted když to zapínám tak jen na Monzu a fandím Red Bullu. Fandíval jsem Ferrari, ale ted co je tam Alonso, tak ne :D Navíc teď do formulí myslím příští rok budou cpát elektromotor na jízdu v boxech, bude to 1.6 V6 s turbem a bůh ví jaky další změny :D

Ted sleduju spíš rally, rallykros, autokros a tyhle voloviny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted byl v nove pace, ale nebyl cas :(

ja fandim ferrari a nesnasim alonsa, fandim schumimu a nemam rad mercedes :D

sveho casu jsem mel fakt rad tym Jaguar a daemonem Hillem :(:(

[upravil dne 10/6/2012 21:30 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s Koblihem, me moc berou motorky, od te doby, co jsem byl v brne, taky uz je motka doma. Pred tim jsem to tak nejak sledoval, ale ted je to jina.

porad resim, jak oni to delaji s tim smykem obou kol a naklonem, me ta hlava proste dal nepusti. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, změny pravidel jsou na prd. Je tam již příliš mnoho umělých prvků, včetně filozofie pneumatik, ač dnešní závod byl zajímavý (i Schumiho odstoupení pro poruchu pohyblivého elementu zadního křídla).

Mně třeba rallye moc nebere, sice obdivuji piloty, že jedou skoro naplno v lese a okolo srázů - já raději okruhy, ty považuji za bezpečnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...