Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spanilá jízda + prodej klubových vlaječek na auta


Recommended Posts

Moby: To si věříš, že najdeš lidi, kteří budou ráno lítat okolo svého přiděleného modelu a shánět majitele (třeba na srazu nikdy nebyl, nikdo ho nezná), aby se k nim přidal na odjezd?

Možná jim při registraci vrazit lísteček, že v sobotu ráno budou u chatky č. 1 - 106ky a u č. 15 - 807ky ... samozřejmě to musí i ráno někdo koordinovat kvůli zapomětlivcům, kteří si nepřeparkují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně mě to napadlo s tím megafonem. Např. budu vědět kolik je 106tek, kolik 206tek atd. V stanovený čas musí být všichni připraveni, dětičky upnuté v sedačkách, řidiči budou poslouchat. Zařvu do megafonu \"106 odjezd\", spočítám kolik jich odjelo a při poslední řvu \"206 odjezd\", atd. Výhoda tohoto je, že když projede jedna 4007 tak hned řvu \"4008 ojezd. Takle nějak by to snad šlo.

A teď do mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kolik mám zmizet, když \"spanilku\" jet nehodlám a davovému šílení se chci 100% vyhnout? A neříkejte mi že dřív než v 8 :myslim

Jedná se mi čistě o to, že se chci vypravit někam na výlet a tvrdnout v campu do 10ti, než se Vám podaří vysublimovat, mi přijde poněkud dlouhé.

[upravil dne 11/6/2012 11:50 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto budu mít neumyté (nenaleštěné) zaparkované u chatky. Ale cítím to v kostech tak, že ještě před snídaní do něj skočím a šópnu si ho někam na začátek campu. Po snídani do něj sedneme, překážející plechovky rozstrkáme, a zmizíme do dáli.

Možná se uvidíme na mělnické návsi, možná se pak přesuneme zpátky do campu, možná budeme lovit známky někde po okolí celý den --- prostě je spousta možných, ale jediná jistota.

[upravil dne 11/6/2012 13:10 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moby: ...shánět majitele (třeba na srazu nikdy nebyl, nikdo ho nezná), aby se k nim přidal na odjezd?

To bude můj případ, byl jsem jenom na jednom, znám MilanaF1, Dzanu :D a pár dalších. Přijedu ráno nějak po osmé, tak doufám, že se mě někdo ujme a bude instruvat :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...