Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG


Roman Bazi

Recommended Posts

Ty plácačky vůbec nekazej linii auta, to se mi líbí... a klakson mi taky přestal troubit..ale přisuzoval jsem to špatnejm páčkám, protože se mi vypínají dálky a občas nejdou zapnout mlhovky, zkusím se na to taky podívat... na co se mám zaměřit..jakože, co stím? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co s tím Ti neporadím, sám zatím nevím. No já jsem jen zatočil s těma šroubkama a klakson troubil dva dny, teď už zase netroubí. Budu muset pohledat v 307mičkách, tam to určitě bude. Ale to až po Kokoříně.

Bohužel jsem nestihl dodělat vyrovnání podlahy, které jsem chtěl na Kokořín, jako nouzovku. Kdyby přišla bouřka, tak bych tam uložil Mirču a Maťu. Tak snad bude pěkně.

Jelikož se mě protrhává tlačítko u dálkového ovladače, tak příští týden bude vystřelovací klíč a potom i tempomat. ;)

Fotka 306ky, jak jsem slíbil, ale je to trošku v trávě, tak snad to bude stačit. Lepší zatím nemám. :mad:

post-36748-14109625001001_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky už mám vystřelovák. Je z Allegra. Nový klíč jsem musel pořídit, páč se mi u toho starého začalo trhat tlačítko. Tyhle se trhat nebudou. Trošku jsem se bál, aby nebyl klíč z Polska horší kvality, ale je dobrý.

post-36748-14109625124025_thumb.jpg

[upravil dne 19/6/12 18:52 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem dnes převzal materiál na odhlučnění. Vypadá dobře, rychlost dodání mě potěšila. Už se těším, až ho budu pasovat. Na kapotě bych ho chtěl ještě přichytit nějakými páskami nerezového plechu. Materiálu je dost, tak asi odhlučním i přední a zadní podběhy, snad to půjde. Jenže se na to nejméně do začátku příštího týdne nedostanu.

Díky Cinicman :papa

[upravil dne 25/6/12 21:03 od Roman Bazi]

post-36748-14109625264784_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož jsem pořídil nové stěrače. Po špatné zkušenosti se stěrači Valeo, (potřetí a naposled, již je nikdy nechci na svém autě vidět) a po výměně gumiček v originálních stěračích (stírali jen první dva týdny) jsem zakoupil bezramínkové stěrače Flat, a jsem s nimi naprosto spokojen. Stírají naprosto parádně, a ani při mrholení neskáčou a nevržou. A hlavně v horní úvrati neklapou, jsou pěkně tiché. Akorát jsem spodní stěrač upravil, páč byl opačně než horní, a to jsem nesnesl. Na stírání to nemělo vliv, ale nebylo to souměrné a to mě štvalo. Pořídím je i na 306ku. Cena 250kč za pár. :D

A teď jdu odhučňovat motor.:papa

post-36748-14109625394592_thumb.jpg

[upravil dne 3/7/12 19:19 od Roman Bazi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...