Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik mate najeto?


paya

Recommended Posts

Tak prej podle statistik v naší republice tři čtvrtiny aut najedou ročně míň než 15 tisíc kilometrů... U mě to tedy sice platí, ale je to tím, že sedlám střídavě čtyři auta, takže se o mé kilometry vozíky spravedlivě podělej.

Myslíte, že tahle statistika kecá nebo ne? Najedete spíš víc nebo míň než 15 tis na jednom autě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střídáme podle potřeby dvě soukromé a já pak ještě hafo služebáků. Doba, kdy jsem na jediném soukromém najezdil přes 20 je dávno pryč. A od té doby, co létáme letadlem ani dovolená nám nenasbírá mnoho. Takže já se se soukromým autem do statistiky určitě vejdu a Martina s druhým tutově, ta jezdí jen kolem komína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, MilanF1 napsal:

allianz nabízí POV podle počtu ujetých kilometrů. Mají i kategorii do 5 000 km ročně.

No, ono je to tak - nejlevnější kategorie je 5 tis ročně - stupně 5 tis, 7,5 tis, 10 tis, 12,5 tis, 15 tis, 20 tis, 25 tis, 30 tis, 35 tis a tak dále. A je to jak na povinné ručení, tak na havarijní pojištění.

Ale to, o čem Oddie mluvil - zřejmě ho dostihla reklama, ve které Alíci vyhlásili akci do konce roku 2016, že:

V kategorii do 10 tis KM, při uzavření POV nebo POV+skla, Alíci že budou levnější než konkurence. Cílem je získat typického zákazníka Wüstenrot pojišťovny (kterýžto ústav na jaře zkrachoval a zanechal po sobě armádu aut starších ročníků, majícími jen povinné ručení, s malým nájezdem, a majiteli zvyklými platit málo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MJSytic napsal:

Jsem zkusil ten jejich kalkulátor - nájezd do 7,5 tis a jen POV je 274Kč/měsíc :myslim Takže o 300Kč ročně víc, než je teď bez omezení km :aut

A přestaňte s tím :xvul:D 

Tak zřejmě někde chyba v tom kalkulátoru na webovkách. Just tested on human:

Moje Pegina cabrio bez nájezdu 2.743 kaček, s nájezdem 10 tis což jsem si právě včera sjednal tak 2.721. Čili cca nastejno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...