Sign in to follow this  
Followers 0
Sirael

106 off road ?

11 posts in this topic

Hele chlapi,

snižování au?áků je supr a asi to hodně přidá na rachlosti a stabilitě a ....

Ale ta moje pětidvéřovka na to nění zrovna moc stavěná. Tak mě napadlo, že by se dalo auto malinko zvednout, přidělat bourací rám, boční stupačky, rám a na sřechu, pár halogenů a širší kola :D

Největší starost mi dělá ta vejška auta, nevíte někdo, jak to zvednout a přitom aby to nebylo jak rozhoupaný necky? :D :D :D

Díky za cokoliv ;)

uplne vazne. u nas se jezdi mistrovstvi cr v offroadu. a tam jezdi 205ka co ma podvozek tusim ze suzuki (samuraj, vitara... nevim) a tam je to jasne. jinak po smichove jezdi break 504 taky jako dost vysoky offroad, tak ho odchytni a pozeptej se.

Tož to je supr :D

Mě jde o něco jako AUDI allroad. Jen malinko zvednout, ale tak, aby to prošlo u fízlů a aby to nbylo moc nebezpečný ;)

... aha, tak tos mel rict driv, tohle by ti asi neproslo.

co delat. tlumice vetsi, vyssi (jine auto) a nastavit jim maximalni zdvih a tvrdost (aby se to nenaklanelo. co jineho?

Sirael: hlavně se nenech odradit a jdi do toho pokud to postaviš jako tu 205 tak budeš nejlepší a určitě brzo vedoucí :cool: jo ale šílenců :D :D :D

Jestli se nepletu, tak na zadku mas taky jeste torzky a ty muzes docela v poho zvysit a tim se ti zaroven pritvrdi. Na predek asi budes muset koupit nejaky sportovni tlumice a podlozit pruziny .... ja bych to ale nedelal ..... auto ma lezet na zemi :D