Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

snehulienka :)


zoleeka70

Recommended Posts

Riadny člen Peugeot clubu - registrácia +zaplatenie členského príspevku

Čestný člen - registrácia

Tak ako píše Marko 306-aj čestný člen može mať avatar a podpis s obrázkami...len to sprav presne podľa toho návodu na linku odo mňa vyššie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ako pozerám som čestný člen...ale buď som úplne trúba,alebo mi niečo neide tak ako má...nechám to tak...ostávam bez avataru...vďaka za pomoc

Tak a dostal som tam avatar...robil som tak isto ako doteraz,len som nepoužil imagehocičo, ale iné niečo...:myslim

[upravil dne 1/6/12 09:22 od zoleeka70]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia, máte na oknách folie?Čo by podla Vás ukázalo dobre na snehulienke?Rozmýšlam nad striebornými foliamy-zrkadlá...bol sa za chlapíkom, čo ich robí a chce ma od nich odradiť...že vraj čierne by ukázali lepšie...čo Vy na to?Podla mňa by to veľmi zatmavilo vnútro...tie strieborné sú predsa len svetlejšie a tak isto nevidno cez ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomi, ale dajú sa nájsť aj pekné kúsky len treba mať šťastie trošku...aj ja som hladal iné, zo štvoričiek to rozšírenejšie talianské, avšak ho predali a natrafil som na tohto krásavca...a nelutujem...takže na tie okná aj Ty si názoru že čierne...porozmýšlam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...