Sign in to follow this  
Followers 0
DJGUS

KOLA

8 posts in this topic

Zdárec!!!Mám nějaký kazy na litejch kolách a nevim co s tim!!!Poraďte prosim!DÍKAS:Djgus@centrum.cz (pošlu foto!!)

...jeste jsem chtel dodat, ze kola ruznych vyrobcu maji ruzne materialy a ne kazdy je opravitelny a drzi. to ze pezoti v rallycrossu a na okruzich a do kopce a v rally ve sk. N pouzivaji svoje kola o necem svedci. vrele doprucuju! nejsou ani o moc drazsi, jsou presne na tvuj typ auta a i za pet let je sezenes az nekde jedno bouchnes v nejake zakerne dire.

nekde v jaromeri je firma ktera opravuje hlinikace

dokazou prej opravit cokoliv, ale nechaj si za to poradne zaplatit

je to ELKOV Jaromer telefon si dystak nekde najdete ja mam jen starej a nevim jestli neni precislovanej

Já zas slyšel, že nějaký chlapík je dává do původního stavu v Červeným Kostelci. Kontakt se pokusím sehnat.......a prej je to machr za slušný peníz. (samozřejmě podle náročnosti) :)

V brně jsou asi tři lidi co opravujou elektrony ale nikdo z nich se neobtěžuje s kvalitní opravou laku. Zastříkají to jen takovou tou polomatnou metlou. Odstín zhruba sedí ale zrnitost je jiná a ani pevnost a odolnost proti odštípnutí laku není moc dobrá. Já se teď snažím dopátrat u prodejců autolaků, jestli někdo nedodává speciální laky právě na disky. Tak uvidíme.

Zdar v Příboře jisty pan Toman spravuje litá kola víděl jsem disk rozlámaný na 4ks před opravou a po opravě jsem myslel že koupil novej nebyl poznat jediný zásah.

ty rafy to potom chce opiskovat a cele znova nalakovat

dela se to praskovejma barvama a pripadne jeste prez to lakem

staci najit nejakou lakovnu ktera to dela a oni budou vedet