Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nově spolupráce s www.vycistimeauto.cz


Pe.Tr

Recommended Posts

Borec pro mě čistil interiéry a včetně tepování to měl za 2-3 hodiny hotové a bral si za to asi 7 stovek,
a když jsem po něm šel a kontroloval, tak takovou službu jsem nabízet nemohl a začal interiéry dělat sám, protože tam byly pro mě nepřípustné nedodělky.
Auto mi trvá klidně 6 hodin a to se nezastavím, vemu 15 stovek jak nic a to jsem ještě za ty hodiny levný :D

Takže nízká cena je fajn, ale proč kupovat šunkový salám(50%šunka a zbytek voda a éčka) za 150 když můžete mít pravou šunku za 200 :) holt Češi vidí jen cenu, ale nevědí a ani se tím nezabývají proč to nestojí stejně...

pro ně je prvořadé "ušetřit" ikdyž vlastně prodělají protože koupí předražený nekvalitní šmejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu ,ale jsou tady i borci co mi dělali auto za 1000,ze je vše vyčištěny,a pak jsem doma bouchnul do sedačky a z ni se prasilo tak to bylo super,je těžký někomu věřit ze to neojebe...

S tebou se chci na něčem dohodnout jedu na Moravu na dovolenou poslední týden cervenec...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, ono auto na první pohled může vypadat dokonale, ale jak jsi psal-pak můžeš něco objevit a docela to naštve když při zaplacení služby jsi byl přesvědčený o super obchodu a nakonec z toho až tak super obchod nebyl :)
Konkrétně u sedaček a prachu z nich je to složitejší než to vypadá, mě se třeba konkrétně stalo, že po vytepování (tepuju alespoň 2x)
a usušení se ze sedaček taky trochu prášilo, ale na to měl vliv opotřebovaný potah, který pouštěl vlákna a ty roztřepené vlákna prostě znemožnili vysátí prachu a bordelu, kdy při zachovaném potahu by se to normálně vyčistilo.

Fakt to není sranda a na tyhle věci musí mít člověk něco nastudované a hlavně používat rozum, protože hodně věcí se musí promyslet, viz ten vliv poškozeného/opotřebovaného potahu jak jsem uvedl.

Klidně se zastav rád uvidím jakéhokoliv klubáka :)
Pak dej vědět/se připomeň třeba 2 týdny nebo aspoň týden předem abych si na tvou návštěvu vyhradil čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás se auto luxuje a myje povrch za 300 Kč. Trvá to cca 1,5 hodiny, dle náročnosti. Je v tom i ošetření plastů, mytí mezidveří a mytí disků + samozřejmě sušení. Nicméně u nás se myje denně i 10 aut, ale drtivá většina je mytí pro interní potřebu (nové vozy, bazar, pojistné události, a další). 

Za ty prachy je výsledek u nás velmi dobrý, ale v tom množství aut nelze očekávat 100% dokonalost, protože se nespecializujeme na mytí aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...