Sign in to follow this  
Followers 0
P205XR

MICHAL 206 - zase to stinitko

16 posts in this topic

Michale vidim ze se pohybujes nejvic tady tak to sem davam. Nevis neco o tech stinitkach jak to vsechno je???

jestli klub neco chysta, tak o tom bohuzel nevim. porad jsem rpo variantu udelat soupis kolik kdo chce stinitek na 205 a kolik na 309 a pak je udelat presne na pocet a na miru. ale o tom jsme uz psal. vybrat dopredu zalohu (napr. polovicku) at je to +/- zavazne a pak to nechat udelat. cim vice stinitek tim lepsi cena a tim vetsi nase radost.

takze bohuzel ti nereknu nic konkretniho.

sehnat presne tvary skel bych asi, myslim, dokazal. aby to vypadalo.

nepotesujici, vid.

ne, vazne, to ze o tom nic nevim, neznamena ze nekde master tom nereze lvicky a nelepi to na modry podklady... :D

No nikde jinde jsem o tom nic necetl a mastr-tom psal v tom fotu vedle ze po novym roce neco bude ale nak nic. No uvidime...

jo, ale jen na modra a na zlute. mozna se nechame premluvit i na cervenou, ale treba na bile to NEJDE NALEPIT :D:D:D

Tak to bych se opravdu hádal. Mám pocit, že podle spektra je bílá pro odraz maximální, ne? ;):D :D

Že by kucí na aljašku jezdili s brejlema proti slunci jen tak? Nevím, nevím Arnošte, neudělej tu chybu ...... a střihni mi stííínníííííítooooooo :D :D :D

Tak to fakt nevím,

ale už jsem někde v diskusi četl, že by se mohla udělat univerzální šablona na největší stroj a pak to ořezávat na každý model.

Nevím ;):D

Dlouho jsem tady nebyl. No ale samozdrejme ze bych byl pro predplaceni sveho stinitka.