vašek

osvětlení kufru u 205

11 posts in this topic

Ahoj mám problém.Nesvítí mi světlo v kufru u 205. Občas problikne,ale ne vždy. nevím kde hledat spínač tohoto osvětlení proto mi prosím poraďte kde ho hledat. Pižďuch by byl velmi rád a vrtěl by výfukem, kdyby svítil i kufrem Díky .Vašek

spinač na osvětlení je v zadních dveřích sundej plastovej kryt a hledej asi 1cm dlouhej bílej váleček je vněm külička co při otevření ukostří okruh světla v kufru :cool:

A jak takový váleček opravit. Mě to dělá taky. Už jsem ho měl několikrát vyndaný, zkoušel jsem ho protřepat vyfoukat a spoustu jiných věcí jsem s ním dělal :) ale nepomohlo nic. Asi ho vyměnímaž ho někde splaším

spinač na osvětlení je v zadních dveřích sundej plastovej kryt a hledej asi 1cm dlouhej bílej váleček je vněm külička co při otevření ukostří okruh světla v kufru :cool:

no a mě zase nesvítí světílko vevnitř v autě když otevřu zadní dveře. Vím proč, schází mi tam úplně ten mechanismus. Je to tím, že mám r.v. 1986, nebo to P205 vůbec nemaj?

Asi to bude výbavou, protože voštíkto tam prej má a má taky 205ku ... nebo si to dodělal. Já mám 205 GRD r.v.88 a mám tam taky kulový :(

no jo, ale ja mam r.v. 11/91 takze trochu novejsi... Na plastech te \"nove\" kary taky nebylo to okynko pro lampicku - to je myslim r.v.87

Ja mam z roku 87 a nevim kde mam spinac osvetleni zadnich dveri pac tam nemam svetlo ale svetlo v kabine sviti i pri otevrenych zadnich dverich a je to spinany takovou cernou tyckou na levy strane na plastu nad svetlem

ti Frantici museli byt fakt ozrali, kdyz to skladali - kazdej pes jina ves :)

takže by to modely od r.v. 1991 měly mít? No já nemám ani osvětlení kufru takže v zadní části auta je naprostá tma a to mě dost vadí. Nemáte někdo zkušenosti s doděláním toho osvětlení? To by přece nemohlo bejt tak složitý použít ty spínače z předních dveří a nějak to tam zašmodrchat.