Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte na tuto 205 Roland Garos kabrio


OK406

Recommended Posts

Chci se prosím zeptat na váš názor a zkušenosti ohledně vozidla Peugeot 205 Roland Garros kabrio. Dneska jsem se byl na popud svého švagra podívat na tuto 205. Vozidlo stojí na místě přes dva roky. Je bez baterky, takže nešel ani nastartovat motor a vše vyzkoušet. SPZ + TP jsou údajně v depozitu. Vozidlo bylo otevřené, tak jsem si jej vyzkoušel. Střechu jsem nezklápěl. Pořídil jsem pár fotek. Co je tam za motor, tak to nevím. Přední sedadla nejsou bohužel původní. Zadek byl zamčený. Co jsem se dozvěděl, tak cena by měla být 12 000,-Kč, což se mi zdá moc a to, že nebylo možno nastartovat a řádně vyzkoušet. Ani na spodek nebylo možno se podívat.

[upravil dne 14/5/12 20:15 od OK406]

post-7387-14109624327964_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autu, které stojí dva roky na fleku bych se vyhnul obloukem, o tomhle bych uvažoval možná za odvoz a to jen kvůli tomu, že kabrio RG je svým způsobem rarita.

Pokud do toho půjdeš, počítej s tím, že budou v řiti veškeré hadice, zarezlé brzdiče, čepy přední nápravy asi taky nebudou v 1A stavu a zadní náprava, ta bude tutově zralá na repasi.

Suma sumárum počítej s investicí minimálně 10 tKč (a to jsem hodně při zemi) aby to auto za něco stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by to chtělo vědět více, jak je na tom motor a co spodek, aby to mělo vůbec smysl. Jinak škoda předních sedaček, že nejsou RG.

Toto vlákno budu sledovat :papa

Sedačky RG se při troše snahy dají sehnat, kdyby z toho OK 406 chtěl udělat veterána, tak je to v kontextu nutné repase celého auta marginálie. Jestli to ale chce koupit a dojezdit s minimálními investicemi, tak koupi nedoporučuju (možná tak Otovi bych věřil, že by z toho dokázal udělat auto, ale ten ví, že se mu taková práce prostě nevyplatí).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těhdle aut jsou pro mě jenom 2 stavy 1. je na obrázku, takže \"vrakoidní\" druhej ( a pro mě jedinej přijatelnej ) je vymazlenej kousek. Žádná slátanina mezi tím.

Takže když budu hodně střízlivý - 10k lak, 10k střecha, 10k Brzdy + podvozek, 10k věci kolem motoru, výfuk... + nějaké drobnosti, sedačky... myslím, že 50 tis. by z toho mohlo být slušné auto. Neříkám, že se musí vydat všechno hned, ale v součtu nebudu daleko od reality. Ono když se sejde repas zadku s repasí řízení s pod. tak to bude ještě zajímavější. Když koukám na to jak je to shnilý v motorový části tak bude potřeba i kus klempířiny, ale auto jsem neviděl... Rozhodně bych ale razil myšlenku maximálně originálního stavu.

Otázkou je jeslti je tohle auto natolik atraktivní aby za to stálo, ale to už je na tom kdo si ho pořizuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...