Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba / rozměr pneu


skuci

Recommended Posts

Isto napisem keby nieco.Ked uz sme pri tej spotrebe pri akej rychlosti vam zacne ukazovat okamzitu spotrebu.Neviem ci len mne ale vobec to neukazuje ako napr. pri VW najskor v l/h a potom to zacne ukazovat v v l/100km.Spotrebu zacina ukazovat az pri 30km/h ma to niekto podobne alebo klasika zase som v niecom vynimocny? :) Diky

Stačí, že máš vyjimečný auto, ty už bejt nemusíš.:aut

Jinak ti to ukazuje správně.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa sory tak tuto skutocnost som akosi nepostrehol ze jazdite na hybridoch... ale tak v tom pripade mate v jednom smere usetreny nejaky ten dcl, ale na druhej strane nezavidim ak si planujete auto nehat dlhsiu dobu...

a pokial teda je to myslene v zmysle ze auto do 30km/h neukazuje spotrebu tak to mam aj ja istu vyhodu, lebo dovtedy jazdim i ja zadarmo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Já mám zatím spotřebu asi 6.2 na 17kách. Ale jazdím tak trochu bláznivě, protože jsem v záběhu. Takže na dálnici postupně střídám rychlosti 150-130-110, aby se měnili otáčky.

Tacho teď cca 1700 km

[Edited on 5/10/12 15:32 by Hajra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si sa zblaznil? vsak 1000km je na naftu nic, je sice pravdou ze tieto nove auta sa uz dodavaju da sa povedat\" zabehnute\" ale aj tak treba jednotlivym komponentom nech si sadnu apod. cize ja byt na vasom mieste tak prvych 10 000km ziadne extra zabehy nerobim ak uvazujete mat auto dlhsie ako 100 000km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě otázka.Myslíte si,že v Německu když koupí nový auto a jezdí po dálnici ,že to zajíždí opatrně?Já myslím,že ne.Jinak dle příspěvků bude peugeot asi pěkná ******:D.Nic asi nevydrží.Mám teda prvního a jsem rád,že mám k tomu optiway servis,tak můžu být v klidu:roker.Jinak zatím si nemůžu stěžovat.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tym ze peugeot je poriadna sracka suhlasim... uz som sa v nom sklamal. A co sa tyka toho nemecka tak ked nic ine aspon jazdia dlhsie trasy a to spravi urcite svoje narozidel od toho ked tu niekto nasadne a prejde 5km od prace a spat a to je jeho cely vykon za den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...