Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 2008


gronholmm

Recommended Posts

Guest tokynecko

Hej, moderatorovi to ale tazko liezlo cez zuby. Vraj \"Tomu autu nema co vytknout\". V poslednej dobe na Prime do neba vynasaju len koncernove vozy a mercedesy.

Spartan - kde si prosim ta testol 2008? Ja by som aspon nazivo chcel vidiet. Vo Fr, De a podobne sa uz mesiace predava, dokonca su na predaj predvadzacky a nas importer este ani nevyvesil nikde oficialny cennik, neviem na co caka. Uz aj Captur dal vonku ceny, ako najblizsia konkurencia.

[upravil dne 9/6/13 08:38 od tokynecko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tokynecko keby si bol prišiel na zraz do Piešťan mohol si si otestovať tú 2008-čku.

Keď som si do nej sadol prvý krát bol to taký stiesnený pocit (nebral som to tak lebo mám väčšie auto) ale jazda v ňom bolo veľmi milé prekvapenie, vedel by som si ju predstaviť ako auto pre manželku.

Jedna vec mi tam moc nesedela a to ten veľký displej v strede palubnej dosky (myslím konštrukčne), bude to len sila zvyku a každému sa páči niečo iné.

PS: Inak vitaj v klube.

post-27076-14109631668247_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tokynecko

Jo diky za ten cennik. Som na tomto fore uz dlhsie, len pod inym nickom. Pristupujem z dvoch pc, tabletu a dvoch smartfonov, v jednej chvili som scel rychlo reagovat a zabudol som heslo prave ked som drzal novy fon v ruke. A som z Kosic, do Piestan direcht daleki na zraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...