Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

New C8


Korak

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Další lahůdka, při každém zamknutí auta, mi cca o 5 cm sjede zadní okénko. Zkoušel jsem to různě přes držení 10s v karních polohách (nahoru , dolů). Ale stále nic. Nemáte někdo nápad jak to vyřešit na místě, abych nemusel do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se manželce povedlo rosekat sklo na zadním skle. Bylo to v pátek v poledne a já měl v pět odjíždět na ryby. Sklo celé venku a u nás ve městě samozřejmě nikde k sehnání. Nakonec mé ryby zachránilo Autoskla Praha, sice za velký peníz 6500Kč:roll, ale za 2 hoďky hotovo :potlesk

Prosím Tě a jak se jí to povedlo? Na co si máme dát pozor? To sklo je přeci za nárazníkem docela dost schovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možno nacúvala do nejakej reklamy ako ja :D Reklama bola na stlpe a prečnievala. Cúval som vedľa stlpu ale nenapadlo sa pozrieť sa aj hore, zrazu iba buchot, ale chvalabohu si to odniesol iba nápis peuget-club a reklama trochu povolila. Spodok reklamy bol cca 20 cm pod úrovňou strechy 807.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave ze couvala jen na parkovisti pred domem ke krovi, slabe vetvicky, x krat jsem se tam pak byl podivat, zadna silnejsi vetev nebo neco. A pry uz docouvavala a najednou rana jako kdyby ji tam neco vletelo, jenze to krovi je vysoke asi 3 metry a huste, takze treba decka tam kamen ani hodit nemohla. Takova mensi zahada. :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...