Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

partner klubu AUTOKELLY


Pe.Tr

Recommended Posts

Dnes jsem si vyzvedl auto po výměně čelního skla..... sklo měnili dva dny :D, protože v AK nabídli nevhodné sklo a musel jsem čekat na to správné. Každopádně musím pochválit obchodáka, který se o PC stará. Velmi ochotný vše vyřešit a hlavně pochopil mou situaci (sklo demontované a nebylo co dát do auta ). Děkuji ne jen za přístup, ale také za udržování vztahů s tímto partnerem :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Je nám líto, ale aktuálně nejsme schopni zajišťovat slevy na Slovensku. Slevy tam byly, ale pravděpodobně byly někým zrušeny. Bohužel, po neblahých zkušenostech s SK klubem, který se od nás za dramatických okolností odtrhnul, se snažíme profilovat jako ryze český klub, byť samozřejmě přijímáme členy i z jiných států. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj schreek,

Dik za odpoved.

Ano, tie zlavy tam boli, a preto som bol prekvapeny zmiznutim, nakolko tie zlavy tam boli aj nie mesiace ale rok ci kolko uz je "odtrhnutie" istej casti do SK klubu . Velmi cudne, ale aspon teda je vyjasnene ze P-C club CZ to riesit nebude.

Nebudem vam do toho kecat, ale mozno by to stalo zato napisat na prvu stranu do prispevku, predislo by sa pripadne otazkam podobnym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 12. 3. 2017 at 18:58, Multiplex406 napsal:

...Tak doufám že se to nějak přes vedení AK vyřeší a zmizí to.

Nezmizlo. Já už automaticky říkám "P-C, ten z Prahy", protože i dnes mi chtěl prodavač nahodit Plzeň (kterou v systému pořád vidí :-D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Hele problem dnes v Brně, ptal se na kterej klub ma vyjet fakturu, nabizel Peugeot club a pak Amis de lion, povidam Amis de lion a vyjel fakturu na nějakého Radim Němec z Plzně, na moji reklamaci mi to předělal na spravný Peugeot club Amis de.... Odolena Voda a rozdil v ceně na 500kč byl že mi 100 vracel

Hlavně že mame IČ na kartách, na to se ani nekouknul, až když jsem na to upozornil

Viz foto

2017-09-25 09.13.49.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...