Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aut. předsuvník pro studený start


Dydzej

Recommended Posts

Pro majitele 605 s 2.1 TD motory a mechanickym cerpadlem Bosch - mel jsem trochu problemy v tech mrazech se startovanim, a kdyz jsem se dival na automaticky predsuvnik pro studeny start (hrozny nazev) s hruzou jsem zjistil, ze mi jeho kovovy bovden malem preriznul hadici od vody vedouci od ventilu (do ktereho vede lanko od plynu u vstrikovaciho cerpadla) do bloku motoru o kterou se celou dobu opiral a pomalu ji nahlodaval.

Treba je to jen muj vyjimecny pripad, ale radeji se tam podivejte jestli se ten bovden o hadici neopira, protoze ja tam mam ted slic snad 3mm hlubokej. Takze krome jineho budu shanet i tuhle hadici. Nemate ji jen tak mimochodem nekdo plonkovou?

Dydzej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kristovy rány kdo vymyslel tenhle hrůzostrašnej nazev? :o :o :o. Vým, že sytič není přesný termín, ale tohle? Nedávno sem to nazval tušim hydodilatační element. ;) Taky nic moc. Pokud by se všechny součásti motoru měli sestávat z podobnejch názvů, tak lítáme alespoň podle technický dokumentace v raketoplánech. Musim končit. Nějak se mi nezdá stav sekundárního ropného produktu na bázi řetězcových uhlovodíkových molekul určený pro eliminování tření mezi dosedacími bronzovými a ocelovými plochami ve spalovací přeplňované ponné jednotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...