Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Prosím o tip a kontakt na solidní ubytování v soukromí v Chorvatsku či Itálii pro 2 osoby.
Kuchyň ani TV nepotřebuji, stačí KK, nebo alespoň lednička, vlastí sociálku a klimatizaci chci stoprocentně.
Je mi v podstatě jedno kde, ale chci bydlet přímo u moře, třeba i Istrie.
Soukromá pláž, je bonus, který akceptuji a rád připlatím.
Nemám problém okamžitě zaplatit zálohu za ubytování na léto 2017.
Prosím pouze vlastní velmi dobré zkušenosti, budu rád i za fotky apartmánu a blízkého okolí.
Kde byl kámoš, nebo soused mě vůbec nezajímá - víte jak to myslím.....

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ díky, našel jsem to. Ono tam bude celkem problém že jsme jen dva anavíc jsem limitovanej celozávodní dovolenou u červenci poslední týden. Je to tam celkem obsazený, ale prohlížím to a hledám. A taky tam jsou místy ceny, který nejsem ochotnej dát, ale to je můj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

teď jsem dočetl všechny příspěvky z letošního roku a mám pár dotazů:

Chtěl bych příští rok jet s babou k móři, ona nikdy nebyla a tak na začátek jsem zvolil Chorvatsko. Osobně jsem byl v Chorvatsku jen jednou a to víc jak před 10 lety s mámou pod stanem. Byli jsme na Makarský riviéře (Živogošče) a zde jsem se dočetl, že je to nejvíc navštěvované místo turisty.

- Já bych chtěl zkusit nějaké to šnorchlování, nikde jsem se tady nedočetl, jestli je někde místo v Chorvatsku, kde se tato činnost dá dělat?

- chtěl bych klidnější lokalitu s krásným mořem, možnost výletu lodí, ubytování blízko moře

Už koukám i na to, co jste doporučovali výše. Ale i tak bych ještě chtěl poprosit o další, právě kvůli tomu šnorchlu.

Děkuji moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martincihak

šnorchlovat můžeš v moři po celém pobřeží Chorvatska--písečných pláží, tam moc není, naopak většinou jsou od břehu hned skály, kde nějaký ten život je (narozdíl od těch pláží)

 pro šnorchlování (potápění) doporučím Egypt--v podstatě za podobné peníze jako Chorvatsko, ale pod hladinou nesrovnatelné, prostě paráda :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na šnorchlování se dá jet i na volné moře. V tomhle případě ale bych preferoval někoho kdo s tím má zkušenost.

Okolo pobřeží toho asi fakt moc nebude...já sem byl relativně spokojen na Peljesacu u plaze Divna.

Do Egypta by me nikdo nedostal:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, FrantaCV napsal:

Albena. Potápění, šnorchlování, Na padáku za člunem a další legrace. Byl jsem v hotelu ELICA (Jelica) cca 50m od pláže a paráda. Do Varny a na Zlaté písky kousek. Je se i kam podívat.

Do Bulharska bych se kouknul jindy, teď tam nějaký ten čas bude asi dost přelidněno, ale díky za typ, někam si ho uložím

před 14 hodinami, ozzy56 napsal:

martincihak

šnorchlovat můžeš v moři po celém pobřeží Chorvatska--písečných pláží, tam moc není, naopak většinou jsou od břehu hned skály, kde nějaký ten život je (narozdíl od těch pláží)

 pro šnorchlování (potápění) doporučím Egypt--v podstatě za podobné peníze jako Chorvatsko, ale pod hladinou nesrovnatelné, prostě paráda :super

 

Egypt to je už mimo a jedině letecky, já bych chtěl opravdu zkusit vlastní osu a když uvidím o rybku míň tak je mi to fuk, nějak mě ale zarazila ta srovnatelná cena Chorvatsko vs. Egypt. Nějak mi to nesedí, jsem si vždycky myslel, že Chorvatsko je jedno z nejlevnějších destinací a určeno právě pro Čechy =o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chorvatsko nejlevnější?? :), to už dávno neplatí, zrovna včera mi přišla nabídka hotel 3x Makarská busem na týden polopenze za 14 tisíc osoba, na další stránce hotel 4x Mallorka all inclusive letecky, taky na týden za 13 500 :D, jasně--nejlevnější asi joo, ale stravování paštika a spaní ve stanu..., nebo si spočítej, kolik dáte za app, a ta cesta autem už taky není za hubičku, jak bejvávalo

Egypt 4x hotel all týden letadlo je běžně za desítku :papa

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to ale porovnáváš nesrovnatelné. Já dal za apartmán pro 4 osoby na Peljesacu 15000.

Hotel nevím to jsem ani nezkoušel...nemám rád mačkání sardinek:)

Moc jsem to nepočítal ale podle mě jsem se ve čtyřech dostal na nějakých 30 000 se vším všudy.

Ale Chorvatsko už opravdu není nejlevnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale ten důvod je jasnej.Do Egypta se ted hodne lidem nechce tak s temi cenami musi dolu...ja bych tam nejel.

Ja jsem treba nikdy nepochopil lidi co jedou do Chorvatska k mori a vali se u hoteloveho bazenu:D

auto a apartman mi dava volnost delat si co ja budu chtit. Ale to je samozrejme kazdeho volba. V dnesni dobe je asi levnejsi to Bulharsko. Nevi nekdo jak je na tom Cerna Hora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak mnohokrát děkuju i takový názor. Koukám, že jsem kapánek mimo co se týče těchto znalostí (zkušeností). Nerad bych tu rozvedl Off-Topic diskuzi, ale ještě mě zajímá, zda by jste si troufli takhle do světa s PUG 306 1.6 65kW (LPG) 340 tisíc??? Dejme tomu, že auto je v dobrém technickém stavu a já mu věřím, ale přeci jenom je to starší kousek. Teoretický dojezd mám LPG + benzín = 500 + 800 = 1300 km (620 + 1920 = 2540,- Kč). Samozřejmě čím víckrát vezmu LPG někde po cestě, tak se náklady snižují. Ještě bych chtěl říct, zda je alespoň nějaká záruka dobrého počasí někdy mimo hlavní cestovní proudy, tj. 15.6.-30.6. a 1.9.-15.9., je to hlavně kvůli tomu, že bych nerad mračna lidí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objel jsem Chorvatsko cca 15 krát v pežotu 205 Diesel, co měl najeto 300 tisíc KM a bez problémů, no nějaké výměny hadiček a jiných duperelů jsem na cestě dělal, ale nic podstatného, dokonce jsem v té době i auto vylepšil v tamějších vrakovištích :D

záruka počasí žádná, dnes už mraky lidí všude (v sezoně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chorvatsko má jedno jediné plus, a to je, že je nejblíž. Pak už bohužel nastupují jen mínusy... Něco se dá eliminovat volbou místa, času, nebo si hodně připlatit ale stejně je to jen dělání kompromisů.

Asi mě to příští rok taky čeká, doteď jsme jezdili mimo sezónu, od příštího roku to kvůli škole nepůjde, takže budu shánět něco na posledních 10 dnů v srpnu, mám z toho hrůzu už teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...