Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo jede letos do Chorvatska a kam?


Recommended Posts

@Charlie 1 ubytování jsme měli 2x z bookingu, taky je toho tam mraky.

A letos jsme dohledávali ubytování kousek od Zadaru v Bibinje a paní už není na bookingu, dle mě že si udělala klientelu anebo prostě provize špatné, ale je na jiných stránkách a to:  https://www.hrvatska.cz/   Chorvatsko - chorvatské hory, ostrovy a pobřeží - ubytování bez provize

 

@Scratch jak potřebují postrašit lidi, tako to umí 🙄  ten most je jak koukám, úplně mimo dálnici, jen kdyby někdo chtěl jet do města se podívat😅

Upraveno uživatelem zbynek..s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si jako loni vezu domeček na kolečkách a nevím kam až dojedeme, chtěli jsme až do Řecka, ale časově to nevyjde. Dcera musí od srpna na přijímač na univerzitu. A prvních 14 dní v červenci děláme tábor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 3. 2024 at 12:51, Teresa napsal:

Zdravím! Já obvykle používám Airbnb, protože tam můžete najít spoustu unikátních nabídek přímo od majitelů, což mi přijde osobnější a často i levnější než hotely. Plus můžete číst recenze od předchozích hostů, což je super pro lepší rozhodování. Měli jsme s tím skvělé zkušenosti!

 

Keďže cez airbnb sa ubytováva v súkromných bytoch/domoch, pričom majitelia sú logicky citliví na svoj majetok. A niektorí majú možno aj voyagerské chute. Hostia našli kamery v izbách, ba dokonca aj v kúpeľni, a to aj miniatúrne a maskované. Pravidlá používania takýchto zariadení sa teraz našťastie sprísnili. https://zive.aktuality.sk/clanok/EHpiONs/airbnb-zasadne-meni-nazor-na-kamery-prichadza-uplny-zakaz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...