Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové autodíly nejen pro Peugeot a Citroen atd. - SLEVA až 70 % Z MALOOBCHODU!! VŠE NOVÉ SE ZÁRUKOU A DOKLADEM!


badisak

Recommended Posts

před 1 hodinou, velkybanan napsal:

Ahoj jardo mohu te poprosit o regulator altiku valeo?

Vin VF1K56TGE17105529

Renault megane

Altik valeo A13VI209

Pred dekuji

Ahoj, je dosti drahý. Valeo 1074 Kč. To už přemýšlím, jestli se neoplatí altik celej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 4. 2017 at 17:08, jari0077 napsal:

Ahoj, potřeboval bych Kabinový,vzduchový,olejový filtr na P207..1.4..54kw..win.VF3WEKFVC34424132.Dále motorový olej Total Quartz 9000 (energy) 5w-40 5 litrů,myslíš,že stačí tenhle olej?Myslím,že jsem tam před tím tenhle měl.Už jsem u tebe pár věcí bral.šlo by to objednat i ted?

Tak olej bych dal 5w40 když to má jen 100 tisíc. -  495 Kč

olej f 1109 CK - Champ 92 kč, Bosch 159 Kč

vzduch f - 1444 EA -Champ 99 Kč, Bosch 221 Kč

kabina f s uhlím pro klimu 6447.VX - MEyle 369 Kč (sada dvou ks)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timto by chtěl poděkovat Jardovi za nákup,super komunikaci a super cenu.Jak byl balík těžkej tak DPD ho dovezla s jedním rohem děravým,naštěstí nic nechybělo,DPDse s tím nemaže..

nakoupeno na 406 sedan kotouče a desky ATE,2xABS kroužek,táhla a čepy řízení,kulové čepy,stabilizační tyčky vše na doporučení Jardy Meyle nebo Meyle HD jsou to opravdu velké čepy oproti konkurenci snad vydrží vše za krásných cca 6600Kč.

Ty kotouče jsem čuměl jak jsou nastříkaný,vždy jsem měl jen surový železo bez nástřiku...asi aby nezačaly tak brzo reznout....

na podzim se na tebe obrátím s podobným nákupem na mou 406 break + zadní náprava.

Takže děkuji a Jardu mohu jen doporučit!!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2017 at 9:49, badisak napsal:

Tak olej bych dal 5w40 když to má jen 100 tisíc. -  495 Kč

olej f 1109 CK - Champ 92 kč, Bosch 159 Kč

vzduch f - 1444 EA -Champ 99 Kč, Bosch 221 Kč

kabina f s uhlím pro klimu 6447.VX - MEyle 369 Kč (sada dvou ks)

 

Jardo..vzal bych olej ten jak píšeš,olejový filtr bosch,kabinový Meyle 2ks..vzduchový nechci zapoměl jsem,že mám již dva v garáží..takže jen ty tři věci ..jinak promin ,že píšu až ted,ale nečekaně jsem musel jet mimo čr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2017 at 8:20, Charlie 1 napsal:

Timto by chtěl poděkovat Jardovi za nákup,super komunikaci a super cenu.Jak byl balík těžkej tak DPD ho dovezla s jedním rohem děravým,naštěstí nic nechybělo,DPDse s tím nemaže..

nakoupeno na 406 sedan kotouče a desky ATE,2xABS kroužek,táhla a čepy řízení,kulové čepy,stabilizační tyčky vše na doporučení Jardy Meyle nebo Meyle HD jsou to opravdu velké čepy oproti konkurenci snad vydrží vše za krásných cca 6600Kč.

Ty kotouče jsem čuměl jak jsou nastříkaný,vždy jsem měl jen surový železo bez nástřiku...asi aby nezačaly tak brzo reznout....

na podzim se na tebe obrátím s podobným nákupem na mou 406 break + zadní náprava.

Takže děkuji a Jardu mohu jen doporučit!!!:super

Já děkuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2017 at 21:26, jari0077 napsal:

Jardo..vzal bych olej ten jak píšeš,olejový filtr bosch,kabinový Meyle 2ks..vzduchový nechci zapoměl jsem,že mám již dva v garáží..takže jen ty tři věci ..jinak promin ,že píšu až ted,ale nečekaně jsem musel jet mimo čr..

Jasný hod mi do SZ adresu a tel na tebe, a co vše to bude, zbytek zařídím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Stosun napsal:

čus, můžu ti na něj dát 5% slevu, ale pozor, to je repas, platí se tam záloha na starý díl navíc a ta se pak po obdržení (nezadřeného) starého vrací. Spíš doporučím nový tento:

 

https://eshop.autorozvody.cz/code/AUTOSTARTER|AST[spc]S3036|0|-1|23300-9F660-16241

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...