Sign in to follow this  
Followers 0
ludom

Tak, a Peugeot sa rozhodol pre Slovensko

10 posts in this topic

Som moc poteseny, ze sa rozhodli pre Trnavu, konecne sa bude na Slovensku vyrabat nieco poriadne a nie len VW, len aby to ty nasi pribrzdeni politici nepokaslali. Fakt som rad. Peugeot-aci su asi to najlepsie co pride na Slovensko. :):cool::D:P:o

Tak nevím nevím, jak se tím vyporádáte. TAZ-trnavské automobilové závody varábeli 1203 a jakostní známkou byli jen na 3, BAZ-bratislavské automobilové závody se deset let pripravovali na výrobu luxusních limuzín a udelali za tu dobu jen tri prototypy. Ale jinak preju hodne stestí a úspechu. To o cem písu je uz historie.

Myslim, že to naši slovenští bratia zvládnou na jedničku, neboj!

1203 ve svý době bylo to nejlepší užitkový vozidlo, který se tu dalo sehnat. Možná i proto, že jiný si zkrátka nesehnal. :D:D:D

Já bych naše Slovenský bratry nepodceňoval - abysme se eště my Čehůni nedivili ;)

A prečo nie? Výroba přece logicky souvisí i s následným servisem, ne? :D:D:D

A třeba budou levnější díly, když to teď budeme mít za humny. ;)

Za humny máme Polsko, a jak jsem psal, jsou tam prý náhr díly o víc než polovinu levnější a výběr prý velký. Někde v Bialsko-Biale. Kurňa ty stolní PC jsou na .... a jsou pomalé. Mám to dneska za trest.:mad::mad:;):o:papa

Napsán autorem Operator

Myslim, že to naši slovenští bratia zvládnou na jedničku, neboj!

1203 ve svý době bylo to nejlepší užitkový vozidlo, který se tu dalo sehnat. Možná i proto, že jiný si zkrátka nesehnal. :D:D:D

Nejlepší jo, akorát se na karosérii v každé zatáčce udělal uzel, kterej se pak zase za zatáčkou rozmotal :D

Napsán autorem lexa

Za humny máme Polsko, a jak jsem psal, jsou tam prý náhr díly o víc než polovinu levnější a výběr prý velký. Někde v Bialsko-Biale. Kurňa ty stolní PC jsou na .... a jsou pomalé. Mám to dneska za trest.:mad::mad:;):o:papa

Ad Bialsko-Biala- neni to v Bialsku ale Javorze dolne. Dily-vse je puvodem z nemeckych a francouzskych popelnic, myslim tedy kontejneru na odpad. Tzn. dily ktere nemci vyhodili, protoze u nich se narazniky nelepi, blatniky a kapoty neklepou a chladice neopravujou a z toho plyne ze kazdy, opravdu kazdy pouzity dil je nejakym zpusobem vice ci mene poskozen. Klasicke vrakoviste jako u nas, ze by tam nekdo rozebiral auta a pak mel v podstate vsechno, v polsku moc nehledej.