Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

depollution system faulty


lubes747

Recommended Posts

1. Peugeot nemá DPF ale FAP

2.Určite si si o tom probléme tu na fóre veľa preštudoval,takže vieš,že to je chybová hláška,ktorá sa objaví pri akejkoľvek poruche motora,ktorá bráni motoru pracovať v optimálnom režime.

3.Takže tiež už vieš,že bez diagnostiky pre PSA sa nedozvieš,čo je vadné na tvojom motore (turbo,EGR,váha vzduchu....)

4.Diagnostika je tá správna cesta,nie výmena komponentov metódou pokus a omyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, ferinko2 napsal:

1. Peugeot nemá DPF ale FAP

2.Určite si si o tom probléme tu na fóre veľa preštudoval,takže vieš,že to je chybová hláška,ktorá sa objaví pri akejkoľvek poruche motora,ktorá bráni motoru pracovať v optimálnom režime.

3.Takže tiež už vieš,že bez diagnostiky pre PSA sa nedozvieš,čo je vadné na tvojom motore (turbo,EGR,váha vzduchu....)

4.Diagnostika je tá správna cesta,nie výmena komponentov metódou pokus a omyl.

Bol som na diagnistike, ale nezistili nic, nakolko hlaska je, P 0234 

ale co to znamená a ako sa dá opraviť?

Upraveno uživatelem JJano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je nič?????

Veď to jasné jak facka.....skontrolovať ovládanie turba,v prvom rade tesnosť podtlakových hadičiek,potom funkčnosť ovládacieho ventilu podtlaku turba.

A hlavné...............vymeniť mechanika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Pánové-není tu někdo z okolí Žiliny,nebo Rajeckých Teplic s dia?Po natankování před dovolenou a výjezdu  na dálnici mi naskočila známá hláška-Depollution system faulty-bez  ztráty výkonu.Asi po 10 ti startech přestala svítit, Stalo se mi to samé asi před 8 000km -bez ztráty výkonu a u Chodury při napíchnutí na dia údajně nic nenašli-prý se to mohlo stát při prudším přidáním plynu když zároveň naskočila regenerace.Nevím jestli se mám nějak znepokojovat a dojedu domů (cca 120 km ):myslim

Dík za názory

 

 

 

Upraveno uživatelem kurka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 9 měsíců později...
Guest Jirka12

Zdravím, a prosím o jakýkoli nápad, taky mne postihla hláška depollution system faulty, většinou při předjíždění, pokles výkonu, někdy i v kombinacis hláškou ESP a speedcontrol faulty. Na diag chyba P0238- signál o tlaku turbodmychadla. (zkrat na plus, přerušení oovodu nebo příliš vysoká hodnota), čidlo tlaku i teploty v sání mám zánovní, FAP regeneruje, aditiva cca 0,9L , kapacita filtru dle diag ještě na cca 75 tis km. V peugeotu nevěděli, prý testovací jízdy a třeba by se něco ukázalo. Máte prosím někdo podobnou zkušenost co by mohlo pomoci nebo kterým směrem se vydat. díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První se podívej všude na hadice od turba jestli nemáš někde prasklinu, a jestli si dal plyn až na podlahu tak si mohl jako by vypnout tempomat  a proto ta chyba ESP a nebo vadné čidlo,musíš první hledat, hadice konektory, :myslimale bude to něco okolo turba Egr,  váha vzduchu, třeba já mám benzin a když sem odpojil egr tak mám hlášku depollution system faulty,ale u tebe to třeba je něco jiného přeci máš naftu, hlavně prosím jestli zjistíš chybu napiš nám to, díky 

Upraveno uživatelem maruskamichalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Ahoj, ,,depollution system faulty" jenže auto jede jak z partesu, kontrolka svítí už přez týden jsem obědnán na diag. v Peugeot Liberec 13.7. Co můžu čekat když se chyba nijak neprojevila? Téma přečtené. Díky za reakce. P 407 SW 2,0 HDI rv. 2005

 

Upraveno uživatelem nervozita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...