Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 RC by ericc64


ericc64

Recommended Posts

Vylestene veci ... Nieje to samozrejme uplne dokonale , doma sa to ani tak neda spravit , ale svoj ucel to splnilo :) A hlavne to bolo zadarmo :D

imag0266s.th.jpg imag0278d.th.jpg imag0282k.th.jpg

Predne repraky uz nahodene ...

H7 nahodene ...

Antena chyba ...

Ledky svieta dost slabo , takze tie caka este vymena za nejake silenejsie ...

Cierne krytky pod SPZ nahodene ...

Ventilky som tam nedaval, vyzeralo to divno :D

Chystane veci ...

Potrebujem nastriekat vrche listy na streche. Maju uz cosi za sebou ...

imag0264hm.th.jpg

Skusim to strieknut tym Plasti Dip :)

Dalej chcem vymenit tie blbe velke skarede ventilky na kolesach za tieto male ... http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1475&id_tovar=9931&ukaz=detail

Nebude s tym problem na tych Atlantisoch ? Pisu , ze tie ventilky su univerzalne, tak hadam nie ...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes uz som daval dole Dezenty... Atlantisy sa musia dat este vyvazit, co je trochu problem, kedze nemaju stredovu dieru. v troch pneuservisoch mi to nevedeli spravit... Takze sa musim objednat do ineho servisu ...

post-40265-14109623198141_thumb.jpg

[upravil dne 2/4/12 17:13 od ericc64]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paradni autro:) červena 206 sluší, s modreou a oranž co mam ja:)

daj ty Atlantaky do bílé barvy....střechu bych celou do bílé nedělal...třeba bych tam navolil 2 širší pruhy as kostkami,kdyztak ti pak upnu fotku jak sem to myslím:) super auto:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny fandy Rcéček. Ericu, musím ti pochválit auto, máš nějhezčí Rcéčko široko daleko. A proč to říkám? Protože mám úplně to stejné jako ty a co nejdřív sem dám fotky. Co se týče úprav, mám tam rallyový výfuk, ale koncovky série, přední světla mám led diody. Četl jsem, že chceš dělat kola a střechu na bílo. Já mám střechu a zadní stříšku černý mat a kola mám taky černý mat. Troufám si tvrdit, že to vypadá moc hezky a že je to líbivé. Brzdiče mám červené, ještě se chystám dát znaky peugeot do černýho matu, ať to k sobě ladí a koncovky výfuku dám taky černý mat. Z disků jsem sundal ty lvy, vypadá to tak lépe. Kdyby si měl nějaký dotaz popřípadě radu pro mě, tak napiš, během dneška sem dám ještě fotky.

Měj se a o RC se starej, je to poslední dobrý auto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ... Diky za pochvalu :)

Zaloz si tu svoj blog a daj sem pekne fotky, som velice zvedavy na tu strechu a kolesa ... Lebo uvazoval som nad bielou alebo ciernou kombinaciou , takze si velmi rad pozriem ako vyzera ta cierna na RC-cku ;)

Mozno by som to aj ja zladil do cierna :D

Tesim sa na foto ;)

Ja som dnes striekal sroby z kolies, uz mali cosi za sebou, nech to lepsie vyzera ... Povodne su na nich tie umele okrasne krytky , ale polovica mi uz chybala , takze som ich vyhodil a necham tam len cisto sroby ...

imag0292r.th.jpg imag0297c.th.jpg

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked bude davat zase dole koleso, tak to skontrolujemm, ale myslim si ze je to v pohode :)

Autu chybalo trochu basov , tak som si dnes doniesol bednu :D Este to treba pozapajat ... Chcel som nieco \" mensie \" a aktivne, at nemusim spekulovat kde dat zosilovac ...

FLI active 012 1200W aktivny

imag0299v.th.jpg imag0300j.th.jpg

:papa

[upravil dne 9/4/12 19:17 od ericc64]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes dosiel Plasti Dip :)

Chcel som ho hned vyskusat, tak som striekol zadny znak RC ... Z dialky to vyzera dobre, ale z blizka je to trochu zubate :D Neviem ci to strieknem este raz ci nie , mozno ze sa na to vykaslem a necham to tak ... Vonku je dost zima a este aj fukal vietor , zle sa striekalo ... Prvu vrstvu som dal moc hustu , trochu mi to postekalo :D preto nieje vysledny efekt taky dobry ... Aj ked si myslim, ze ta hrana bude zubata tak ci tak, nech to clovek striekne ako chce ... Na ciernom Plasti Dipe by to asi nebolo tak vidiet, no na tomto bielom vidi clovek vsetko ...

Zajtra sa chystam nastriekat predny znak, ten som vybral z masky a nastriekam pekne v teple v dome + strieknem aj vyko z nadrze + neskor ked bude teplejsie aj zadny znak :)

imag0306x.th.jpg imag0307l.th.jpg imag0308ne.th.jpg

Neviem si moc predstavit, ako by som s tym sprejom striekal kolesa ... Je to riedke ako svina , biela zle kryje ... Kolesa s Plasti Dipom zatial striekat nebudem ...

:papa

[upravil dne 11/4/12 19:30 od ericc64]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...