Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Karviná a okolí sraz 20.10 ??


Recommended Posts

Minisraz klubáků tustela a okolí :-D se bude konat 20.10 v 15:00 na parkovišti u hráze žermanické přehrady zde http://www.mapy.cz/#t=s&x=18.451197&y=49.733516&z=16&d=coor_18.449438%2C49.733276_1 .

Následně se na 16:00 přesuneme do restaurace na záguří http://www.nazaguri.cz/ , kde jsem zarezervoval 2 dráhy. Jedna dráha stojí 300kč/h. Myslím, že se nějak domluvíme a sraz se vám bude líbit.

Na sraz přijedou:

JJEENNDDAA + 1

Wojtěch + 1

Pepito + 1

Lucasao

mmmb (podle počasí)

kupar

paťas

Ahoj klubaci možná to bude znít hloupě ale velmi by mě zajímalo kolik aktivních členů ze zdejšího okolí se zde najde. Třeba by časem bylo fajn se poznávat i třeba na cestách nebo na nejakem mini srazu. Samozřejmě že z prohlížení fóra vím o několika lidech v blízkosti karviné ale třeba je nás tu víc. Každopádně já ne a ne někoho potkat :-)

[upravil dne 5/10/12 09:41 od JJEENNDDAA]

[upravil dne 16/10/12 14:00 od JJEENNDDAA]

[upravil dne 18/10/12 06:08 od JJEENNDDAA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj klubaci možná to bude znít hloupě ale velmi by mě zajímalo kolik aktivních členů ze zdejšího okolí se zde najde. Třeba by časem bylo fajn se poznávat i třeba na cestách nebo na nejakem mini srazu. Samozřejmě že z prohlížení fóra vím o několika lidech v blízkosti karviné ale třeba je nás tu víc. Každopádně já ne a ne někoho potkat :-)
Ahoj já pocházím z Petrovic u Karviné..ale teď bydlím v Ostravě,ale myslím si že by to vůbec nebyl špatný nápad se scházet takhle v rámci Moravskoslezského kraje...snad se ěco podaří uspořádat:cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na ty lepky se chystam taky už se oteplilo tak už jen objednat...ja potkavám denně stejnou 406tku old model stříbrnu jako mam ja...už mi i par lidi reklo že na me blíka a ja nic :-D ale ted se rozlišuju alučkama černo-chrom :-D...např. 406tek tu jezdi strasne moc ale asi málo kdo je na clubu což je škoda ...vetšina srazů býva pro nas daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky,minulý rok jsme pořádaly na střídačku srazy Op. a Ov. tento rok je nějak klid.Ale věřím že se to zase rozjede. Tak se můžete připojit,nikdy nás není moc a čím víc lidí,tím více informací:papa

Není problém to znova rozjet. Už jsem se byl podívat k jezeru a zase super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim aktivitu z Orlove :) do Karvine coby kamenem dohodil a zbytek dobehl... :papa

nebrázdíš náhodou silnice s bílým piškotem s clubovou nálepkou na zadním skle?

Předevčírem jsem totiž bílou 106tku s lepkou na skle potkal v petřvaldě...to jse snad poprve kdy jsem tady potkal klubáka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...