Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fifův čmelák :)


FiFa_cze

Recommended Posts

TY kola vypadají na fotkách perfektně, teď mě pomalu začíná srát, že sem ty Cyclony, co sem sehnal na 106 nezkusil stříknout doma...chtěl sem je mít dokonalý, tak sem si řekl, že počkám na příští rok, bo teď nebylo moc financí a zpětně mě to teda docela mrzí:( Ty bílý kola sou ke žluté úplně dokonalý, daleko lepší, než všechny antracity a černý dohromady!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už s tím mám zkušenosti, ale chtěl sem je mít když už tak prostě dokonale, je mi jasný, že kdybych ty tvoje kola zkoukl zblízka, už by se mi tolik nelíbili, ale na té fotce to vypadá prostě suprově! Když kouknu jak mám ty moje vysněný cyclony v tmavě šedé a ještě zblízka hnusně udělané, tak mě to mrzí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 1 rok později...

Tak sem přidám fotky mého nového mazlíka :) Auto mám teprve 3 měsíce, takže se na něm dá se říct nic nedělalo, jen servisní úkony. Aktuálně se vybírají 18" kola na léto...

 

 

Fotky mi to nechce nahrát, tak přikládám odkaz :papa

http://fifa-cze.rajce.idnes.cz/Mitsubishi_Lancer

 

 

Jinak Puga ještě stále mám. Zatím jsem ho nechal přítelkyni na dojíždění do školy a po státnicích (to je letos květen-červen) 106ku nejspíš prodám a přítelkyni se koupí něco více "dámského" a hlavně něco, co bude mít výškově stavitelnou sedačku, protože je menšího vzrůstu a z auta moc nevidí :D  :D  :D

Upraveno uživatelem FiFa_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...