Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradna a propočet pojistného... ALLIANZ a jejich slevy!


skuci

Recommended Posts

ahoj Skuci, mam prosim dotaz, chtel bych se zeptat na pojisteni motorky a voziku

Honda Hornet 600, rv 2003, 72 kW

a vozik, s tim to je horsi, uzavrel jsem 27.12. s CP smlouvu a dali mi tam castku 264 Kc rocne na vozik do 750 kg zahranicni vyroby, rv 2012, nebrzdeny. Ta castka se mi zda docela vysoka, na to, ze to je po sleve. No a jeste jsem to zapomnel zaplatit. Cetl jsem ted nejake obchodni podminky, ale tam neni nic o tom, ze smlouva zanika, kdyz nezaplatim :D

[upravil dne 17/1/2013 12:06 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

NOVINKA...!!!

Od 1.3.2013 lze všem klientům bez rozdílů věku přiznat bonus důvěra a také obchodní slevu ve výši až 30% (akce je zatím do 31.5.2013)... Celková výše slevy tedy je až 45% nad rámec bonus...

všem kterým jsem dělal pojištění u Kooperativy a tato změna by se jich týkala je budu kontaktovat a případně uděláme náhradu a snížíme pojistné ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

NOVINKY OD 1.4.2013

Od 1.4.2013 mám schválenou slevu na pojištění HAV u pojišťovny Kooperativy na výši 20% takže zase o nějakou tu korunku levnější :)

abych shrnul tedy stav u Kooperativy pro všechny od 1.4.2013

- sleva na POV nad rámec bonusu ve výši až 45%

- sleva na HAV nad rámec bonusu ve výši až 20%

kdo bude chtít propočítat pojištění klidně se ozvěte...

poklady potřebné pro výpočet najdete ZDE

[upravil dne 27/3/13 14:55 od skuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takto to nefunguje... příklad jo

základní cena POV s limitem 100/100mil bude třeba 10.000/rok, aby se to dobře počítalo, ty budeš mít \"vyjeto\" 50% takže tě to po započtení bonusu bude vycházet na 5000Kč/rok a z toho se odčítá sleva, když vezmu ještě až 45% slevu tak se můžeš dostat na částku 2750Kč/rok ;)

něco podobného se tu už řešilo mám takový pocit, ale rád objasním :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, no... škoda že jsem se sem dostal až teď. Minulý týden jsem řešil kde pojistit to mého \"nového milááška\".

Uniqa - Pov + hav (na 250.000,-) ................... 17.000,-/rok

......tak jsem hledal a dostal tip...

teď AXA, plnění 75/75mil. = POV (127mes.b.š.).. 2.886,- + HAV (5%spol.) ..... 6.262,- + sedadla ... 1.000,- + všechna skla... 800,- ... výsledek = 10.948,- Kč

sleva za roční platbu 10%....... v konečném výsledku = 9.853,- Kč/rok

To hav. počítám samozřejmě je na 1-2 roky (přece jen je to r.v. 2009) a až to budu mít v ruce, půjdu asi jen do POV, ale zatím takto.. no...

[upravil dne 30/3/13 16:52 od Stapaka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...