Sign in to follow this  
Followers 0
Matt

Servisní manuál 405GLD combi

12 posts in this topic

Muzete mi pomoct? Shanim na netu servisni manual ke stazeni ale nikde nic.... Prosim nalehave o pomoc.

Dik Matt

Kde sehnat na netu servisní manuál nevím, jediný co ti můžu poradit je knížka z edice \"Jak na to\" nakladatelství BEN:

Peugeot 405 65-158 PS a diesel do 1993

edice Jak na to 21

Kopp - 03/2002

obj. číslo 140263 - Skladem

Cena 599,00 Kč (včetně 5% DPH)

Nevýhodou je vyšší cena.

Mam pocit, ze to nikde nenajdes. Servisni knizku mam doma, jedina nevyhoda je, ze je v Nemcine, francoustine a asi holandstine? Pokud mas zajem, muzem se nejak dohodnout. Kontakt na me: 603 90 10 30.

No abych pravdu rekl, tu knizku sem mel v ruce, sice jsem vcelku technickej antitalent, ale podle ni se moc opravovat neda.... nevim, nechci odrazovat, taky me svrbej prsty ji koupit, ale furt nevim, jestli jo nebo ne....

Knížka \"Jak na to\" je téměř k ničemu, vždy? v ní skoro nic není. Taky na stránkách je toho v PDF-kách minimálně stejně - sice v angličtině, ale to je u obrázků jedno, ne?

Souhlas! Knížka je na prd. Pravda, když sem sundaval turbo, tak sem se dozvěděl, že se nemusí vyndávat celej motor(což je podstatná informace), ale tady byh se to jistě dozvěděl taky a za cenu podstatně rozumější.

Já jsem měl z týhle edice knížku na Favorita a opravovat podle ní se dalo. Ale Fáčko je mnohem jednoduší auto, nevím jak kvalitně jsou zpravovany knížky na ty zahraniční. A je fakt že stála \"jen\" 300,-. Jestli neseženu nic jinýho tak si tu knížku na 306 asi koupím.

Teď sem rozhodil sít na knížku jezdíme s Pegi405 snad ji seženu někdy je dobré o autě něco vědět knížku jak nato mám a neni zas tak špatná :)

Jak na to ...do roku 93 mam. Niekde som kedysi videl knizku jak na to od 93. Bol to preklep alebo existuje taka knizka ?

neco sem nasel primo na tehle strankach ale uz presne nevim kde, tak se na to zkuste mrknout.