Sign in to follow this  
Followers 0
Mirek77

Jak jede Peugeot 106 - 1,0???

29 posts in this topic

Zdravim tu vsechny!!! Jsem tu uplne poprve! Chci si koupit Pg 106 s litrovym motorem (37kW). Nemate nekdo nahodou s timto typem zkusenost? Jak se s takto "???slabym???" motorem jezdi? Budu Vam vdecen za jakekoliv informace.

No, i po meste!!! Tak 50 na 50, ale pravda, po dalnici tak 1 - 2 do roka...

Takze slabota, jo? :(

[Editováno 1/14/03 Mirek77]

No co obcas jezdim se 106 1,5D, tak se s tim da jet i po dalnici, ale tech 130 uz je max, pak uz se to docela blbe ridi, je to holt lehky.... ale slaboch to podle me nebude, to auto je lehky, takze to utahne....

No osobne ta 106 1,5D je lepsi, i kdyz je to diesel, tak moc nerve a jezdi za 4,5litru.. Ten 1,0 nevim, ale podle me to bude stejny...

ukaz mi takovou felicii ;)

Jako mam Ti ukazat felicii, ktera zere do 5 litru??? Hmm, to se bude hledat moooc spatne, ze?! To je prave duvot, proc jsem volil tak maly auto s tak malym motorem - spotreba!!!! Diesel by asi pro me moc nebyl - zas tak toho moc nenajezdim - cca 1700km/mesic a to jeste pri kratkych trasach...

Tak to pak už zas je lepší koupit si skůtra(Peugeot je dělá taky) ;)

Mirek77: Mám 106 taky. Sice 1,5D a tu novou verzi, ale nedám nani dopustit. Po dálnici v 5 lidech to přes 140 dostanu i se spotřebou do max 5,5 litru. Město okolo 6.

Ale, když se podíváš kolem sebe, dojdeš ke stejnému závěru jako já. Větší auto ti zaručí, že v případě bouračky si pro náhradní díly dojdeš po svejch. Příště jdu min do P405 nebo P406.

Najezdím přes 2tisíce měsíčně a dízlík se mi vyplatí. :D

Já jezdívám s 206 1,1, a pokud se bavíme o motoru tak mi to stačí, má to malou spotřebu a pružný je v celku dost. Do práce je to idealní. Není to moje auto, ale vůbec bych se tomu nebránil, je to pro ekonomicky myslícího člověka. :D

Diky Vam, kteri jste me pomohli se rozhodnout! Zitra pro nej mam jet, tak se projedu a uvidim sam. :) PS: Je to taky uz ten novej model (r.v.96) a budu ho kupovat primo z prodejny Peugeot.

2Sirael:

Ma najetych nejakych 80tisic, r.v. 96, ma tmave modrou metlu, lity kola, 3dver, po prvni majitelce, udajne nebyl bourany (to zjistim zitra), pul roku zaruka, radio, vybava asi zadna a hlavne Manazer prodeje te prodejny je znamej a diky tomu nam slevil ze 120 na 115 tis. Jak se ti ta cena jevi??? Jen skoda, ze to neni alespon 1,1i, ale jen 1,0.

2Sirael:

takze tipujes docela presne :-)

PS: On ten znamej je znamej meho Otce, kterej tam byl semnou, tak proti jsem napsal \"...nam slevil...\" :)

To vypadá celkem dobře. Tří dvéřovka v metle a s elektronama. Gut. Mě ta hračka stála 175tis + leasing :( Mělo to nalítáno 66tis. Ale ve výbavě mám rádio, elektro př.okna, immobilizer, dálkové ovl.

Však uvidíš, jak bude jezdit :D :D :D Dej vědět.

106 s 1,0 mám doma a můžu jen chválit, spotřeba nevyleze ani v zimě přes 5,5 litru a jezdí taky celkem slušně , není to sice 1,1 jak mám v 206, ale je to pořád lepší než 40kW felicie