Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

19. mini sraz Vysočina 17.3.2012


19. mini sraz Vysočina 20.8.2011  

  1. 1. 19. mini sraz Vysočina 20.8.2011

    • volím klasiku, chci do Rebel-u
      1
    • volím změnu, chci do Fabriky
      11

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Parkovat budeme normálně na náměstí, vždycky jsme se tam vešli a bylo nás i o dost víc. Takže netřeba se toho bát. ;) Co se Fabriky týče, nachází se tam co postnul c.WO.k. Přejdeme tam pěšky, z náměstí je to kousek (do 5min. pohodovou chůzí). :)

Jinak bych chtěl vědět jak to vidíte s bowlingem? Chcete jíst před bowlingem a nebo po? Potřebuju to o víkendu zamluvit tak abych měl představu jak vám to bude vyhovovat. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovat budeme normálně na náměstí, vždycky jsme se tam vešli a bylo nás i o dost víc. Takže netřeba se toho bát. ;) Co se Fabriky týče, nachází se tam co postnul c.WO.k. Přejdeme tam pěšky, z náměstí je to kousek (do 5min. pohodovou chůzí). :)

Jinak bych chtěl vědět jak to vidíte s bowlingem? Chcete jíst před bowlingem a nebo po? Potřebuju to o víkendu zamluvit tak abych měl představu jak vám to bude vyhovovat. :mrk

nechám to na Vás,ale bral bych taky prvně jídlo a pak zábavu:)

jinak Bedo,jak to vypadá s věcma co jsem si navymýšlel,dovezeš všechno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes jsem byl zamluvit kavárnu, pizzu a bowling. S bowlingem to mám vymyšleno asi takto.. :)

Zamluvenou dráhu i stůl v pizzerii máme od 17:30, takže kdo bude mít hlad může si hned objednávat jídlo ke stolu a kdo ne, může si jít zahrát bowling. Bowling je zamluvený na dvě hodiny za které by jsme se měli tak nějak vystřídat. Můžeme se tu i předem domluvit na skupiny jestli budete chtít, to nechám na vás. ;)

Důležitá informace je, že nám klub odsouhlasil podporu této \'\'sportovní aktivity\'\' a tudíž bude tentokrát bowling ZDARMA!! Jediná reálna možnost, aby to tak nebylo je, že by nás bylo méně jak 8um, což doufám nehrozí! :D

Tak co vy na to? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dnes jsem byl zamluvit kavárnu, pizzu a bowling. S bowlingem to mám vymyšleno asi takto.. :)

Zamluvenou dráhu i stůl v pizzerii máme od 17:30, takže kdo bude mít hlad může si hned objednávat jídlo ke stolu a kdo ne, může si jít zahrát bowling. Bowling je zamluvený na dvě hodiny za které by jsme se měli tak nějak vystřídat. Můžeme se tu i předem domluvit na skupiny jestli budete chtít, to nechám na vás. ;)

Důležitá informace je, že nám klub odsouhlasil podporu této \'\'sportovní aktivity\'\' a tudíž bude tentokrát bowling ZDARMA!! Jediná reálna možnost, aby to tak nebylo je, že by nás bylo méně jak 8um, což doufám nehrozí! :D

Tak co vy na to? :mrk

No super Bedo!!! tak to se těším ještě víc !!!:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vida, další \"nováček\".. :)

jinak co se týče míst, tak se budem muset trochu zmáčknou, kdyžtak ještě přiobjednám..

Béďa

c.WO.k

davidekcz

Goldinka ???

ChouLu

John

Tom_206

cechic

Vvitty + Vendulka

222johny222

Dave_k + Aluška

Krt€K ?

mk405

Mizlerek007 + 2

pokud jsem někoho vynechal, ať se ozve případně doplní počet lidí.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...