Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sbírka alkoholu-tipy na zajímavé kousky


Gabriel 307

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

tak jak jsem včera koupil \"konzumní\"(na pítí) Zlatú borovičku tak dnes jsem koupil Hennessy Fine Cognac pro nejmenšího Tomáše tady 20140308_132801.jpg

starší Šimon má taky svoji flašku(když se narodil) a oba ji dostanou když jim bude 18 -Šimonovi jsem koupil \"Tullamorku\"

20140308_133344.jpg

jinak tady rozdíl Borovička \"archivní\" a \"konzumní\"

pravá je archivní datum plnění 18.7.2003 a konzumní má 26.09.2011 tá z 2003 je podstatně tmavší

20140308_132843.jpg

20140308_133158.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

no moc ne,ale  to co tam bylo tam pořád stojí na lince-nikdo to nevychlastal a přibyli 3 flašky . . .  ty co dostávám normálně,tak ty normálně načnu,třeba mám v lednici dobrou hruškovici a v baru v obýváku Tatranský čaj 52% a další věci . . .  na jednu se chystám,ale zatím dávám peníze raději na doplňky na Forzu-nebo na benzín do Forzy

edit: ty 3 jsou takový klasický,třeba je taky sundám a načnu

20170420_215654.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové když jsme u toho pití, neudělal by někdo z Vás za menší úplatek, že by mi koupil a následně něco poslal? Chtěl bych pro dobrého váženého kolegu jednu chuťovku. Dal bych dotyčnému 100,- plus zboží a dopravu včetně PHM bych uhradil předem na účet. Šlo by o Vodku Black Death objem 0,7 l. U nás v okolí, nesehnatelná, pouze BrNo či Prágl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není důvod si myslím.... :) Běžně mi na firmu chodil olivovej olej a vína.., nedávno mi dorazily i porcelánový hrnky a plátno na obraz.. :) Ty shopy na chlast už vědí dneska jak to zabalit... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...