Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívané sedačky


vix

Recommended Posts

Nemáte někdo nějaké zkušenosti s vyhřívanými sedadly. Já bych si chtěl koupit takovou tu vyhřívací desku, co se připlácne na sedačky, ale nevím,jestli má cenu do toho jít. Tuhle nabízí Carrefour asi za 200,- Kč .. tak by mě zajímala kvalita a tak. Přece jenom, je úděsná zima a rýmu chytit nechci.(jo, má příkon 54 W )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nemám rád obchody typu Carrefour, ale když to stojí jenom 200,- kus, tak to risknu :-) Stejně si to doma dodělám (teda, jestli se k tomu dokopu), spíš mě zajímá, jak to vypadá uvnitř :-) Origoš vyhřívaný sedačky asi neseženu, ... Spíš by mě zajímalo, co na to řekne altík :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych to koupil uz jednu mam z BAUMAXU asi stala tenkrat 240 a hned vedle v INTERSPARU 790 uplne ta sama,uz jsem ji mel i rozparanou,protoze jsem to chtel \"nainstalovat\" primo do sedacky,ale zanedlouho me to preslo,ale dneska jsem zase dostal chut to tam dat:))).Jo a hlavne si dej bacha,aby si to nenechal zapli treba pres noc jako ja,to potom schanej nekoho kdo te roztahne,nebo nabijecku:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já je zítra koupím, jednu rozpářu a uvidí se.. jsem zvědavej, jak to budu zapojovovat. No, uvidím, zatím to zapojím provizorně, v létě to překopu (už se vidím :-)

Rozhodně to nesmí fungovat bez klíčku ;)

To Pernikar: Myslím, že budeme mít stejný model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky vyhřívané...ale raději mám sedačky ve kterých se dobře sedí než aby mě hřály bůhví kde!!proto se mi nějak nechce dávat pryč GTIčko,protože tam se mi sedí daleko lépe než ve 405!a to i přesto,že nejsou vyhřívané!!!! :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: uvažoval jsem nad tím,ale nějak by mi asi nepasovaly zadní... :-( I když k čemu..že.Není problém si koupit i nějaké Sparca či podobně,jenže sem tam vezu autem i \"normální\" lidi a na delší cesty třeba k Vám do matičky Prahy by to asi nebylo to pravé ořechové.Ty v tom GTI jsou tak akorát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mi ta kůže taky hřeje, ale už mám u čalouníka 2 ks Sparka a dodělává mi tam vyhřívání.Koupil jsem vyhřívání origoš co se dává do Feldy.Pánové a dámy Sparco je Sparco a žádné sériové anatomy na to nemají!!!!! :P :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...