Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky - 35. sraz - Zimní Klouzání


Recommended Posts

Tak kdo ma nějaký fotečky nahraný na nějaký server nebo klidně přímo sem, ukažte, pochlubte se.

Moje jsou tady

http://radekhurvajz.rajce.idnes.cz/35._sraz_Peugeot_Clubu_Zimni_Klouzani_17.2_-_19.2.2012

Jedna ochutnávková. Foxmenovi chutnalo:D

DSC00634.jpg

[upravil dne 19/2/12 16:10 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem spíš pro fotovlákno ke každému srazu, kde by se postupně shromáždily odkazy na fotosoubory fotících členů a následně, třeba měsíc po srazu by se celý balík upravil a přesunul do galerie. Výrazům typu ftp apod. ne každý rozumí (třeba já jsem se na srazové fotky díval vždy přímo přes odkaz ve vláknu nebo od konkrétního člena nebo jsem holt čekal, až je uvidím v galerii na hlavní straně (kolikrát hóóóódně opožděně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi o vlákno. Šlo mi o to vystavování fotek. Dávat fotky zbytečně přímo do vlákna a nebo je zbytečně vystavovat jinde, když máme svojí fotogalerii :myslim

Radek mi je už poslal, za což mu děkuju a čekám na další ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo mi o vlákno. Šlo mi o to vystavování fotek. Dávat fotky zbytečně přímo do vlákna a nebo je zbytečně vystavovat jinde, když máme svojí fotogalerii :myslim

Radek mi je už poslal, za což mu děkuju a čekám na další ;)

Asi jsem natvrdlej - čemu vadí fotky ve vlákně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Jedna fotka nevadí ničemu. Jde mi jen o princip - máme galerii, tak proč dávat fotky přímo do vlákna (nemyslím odkazy, myslím přímo fotky)

Radku: Přesně tak jsem to myslel - nedávat všechny ...

Šlo mi o to, aby když už se sem dávají odkazy, aby se nezapomnělo, že máme vlastní fotogalerii a nedopadlo to s ní tak, jako s tou starou (kde musel Méďa čekat na fotky hóóóóódně dlouho :P) :)

Jinak nějaké info jak dostat fotky do naší galerie je v TOMTO vláknu :)

[upravil dne 19.2.12 20:14 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...