Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

Aha, takže sis to rozkopal svou nestandardní operací - nahradils verzi 2-2016 ve verzi 2014 a zkusil aktualizovat, jako by to byly mapy 2014 :myslim

Pokud navigace jinak normálně funguje, tak prostě jen nedošlo ke korektnímu nahraní té jedné části.

Navigace v žádném seznamu tedy ČR-SK atd. vůbec nevidí? Pokud tam vůbec nejsou, tak je zkus normálně nahrát, jako nové mapy :myslim

Reset Navi je tusim podržením tlč. "vysunutí cd" než dojde k retartu, ale to asi nebude klasickýc tovární reset.

Pořád si ale myslím, že to, co jsi sehnal nebude úplně korektní update 2-2016 :( Chtělo by to použít data od někoho, komu to bez problémů šlo :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, warez linky do vlákna nedávat ;) On by to chtěl každý stáhnout, ale je líný hledat a trochu si o tom přečíst, aby byl v obraze. Prostě nadhodit: "chci nové mapy, jaký a kde stáhnu" kolikrát nestačí.

stepi.p4: Kdyby sis o tom něco přečetl, tak informace 1-2017 případně 2-2016 ti stačí a budeš vědět, co stáhnout :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj, tak jsem si řekl, že mě to s RT6 už nebaví a rozhodl jsem se, že si koupím navigaci založenou na androidu z Číny. Navíc manželka si přála couvací kameru, kterou do RT bez adaptéru nebo jednotky z RXH nejde udělat. Pročetl jsem nějaké diskuze a po delším rozhodování jsem nakonec objednal tuhle:

https://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-Android-5-1-1-car-dvd-player-For-1024-600LCD-7-P-EUGEOT-508/32719989539.html

S DHL to sem šlo 3 dny, jen jsem musel zaplatit DPH. Včera jsem navigaci konečně slavnostně namontoval, jenže dneska jsem to zase slavnostně vymontoval, jelikož nefunguje zvuk :-( Ještě jsem pohledal a zjistil jsem, že je to tím, že mám JBL audio. Zesilovač je ovládaný přes multiplexní síť a žádné jednoduché řešení neexistuje. Prodejce mi slíbil, že se ještě pokusí něco vymyslet, ale už tomu moc nevěřím.

Musím uznat, docela mě to mrzí, všechno ostatní fungovalo výborně včetně tlačítek kolem joysticku a tlačítek na volantu atd. atd.

Takže:

1.) pokud máte JBL, tak žádná náhrada v podstatě neexistuje

2.) pokud byste někdo o takové navigaci uvažovali, tak je ta moje na prodej, už to pro vás bude snazší, než kupovat někde v číně... Montáž je cca na hodinku. Jinak ji pošlu asi z5 do Číny, až se vrátí po jejich svátcích do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl ve 407 RT3 a JBL

Kvůli hudbě a telefonování jsem namontoval Parrot. Myslim, že to bude stejný připad. Jde to,tuším ze stualarm.cz  jsem objednával nějakou jednotku a kabeláž, cena cca celkem 2500 kč. 

Zkus pohledat na netu , montáž Parrot a JBL, 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
  • O 4 týdny později...

caute borci, od zaciatku mesiaca sme majitelom peugeot 508sw gt 2.2 2013. Mame tam mapy navteq 2011/2012. Chceli by sme najnovsji update.. Cele vlakno som presiel ale nenasiel som vhodne odpovede.. Vedeli by ste hodit link s najnovsimi mapami + jednoduchy navod ako na instalaciu cez USB. Vdaka... Pridam foto tatosa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejjednodušší je zajet do Peugeotu a nebo si mapy stáhnout zde http://peugeot.navigation.com/

Všechny ostatní cesty vyžadují znalosti. Případně ochotu a snahu si je doplnit :roll

Takže si to vlákno pěkně přečti od začátku (pokud nechceš platit) a určitě se vše potřebné dozvíš. Ty rady tu jsou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vas vsetkych, som novacik s 508 SW 2014rv. , vlakno som si nastudoval a myslim ze som aj cital na fore ze v peugeote prehravali software , dokonca bol odporucany servis v Trnave kde som dnes volal.

dostal som miernu sprchu ked mi pan oznamil ze ano robili nahravanie noveho softwaru no nakolko tam boli chy a zavady ako to ECHO vsetky dalsie prehravanie softu boli zrusene a uz v tom nepokracuju.

Moja otazka znie ak mam auto z dovozu existuju verzie firmwaru na dane krajiny alebo je len jeden typ pre vsetkych. Nemam tam napriklad ani volbu jazyka, dalej ma stve ze radio neukazuje hrane piesne ked pocuvam stanicu. RT4 ktoru som mal v 407 vedela omnoho viac.

prikladam foto verzie. firm. 

20170309_072709.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední verze, co já vím, tak je 2.86 a je univerzální. K vyjádření dealera by se musel vyjádřit někdo stavu znalý. Z mého pohledu to spíš vypadá, že se s tím nechtějí dělat :myslim 

Ohledně rádia si nejsem úplně jistý (prakticky ho neposlouchám a jedu přes USB nebo stream z MT), ale klasické RDS to umí a názvy stanic tam jsou. Nebo jsou názvy skladeb distribuovány jinou cestou než přes RDS?

Asi bych tam bouchnul tu verzi 2.86.B.1, a pak bych řešil dál :nevim 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcel by som na rt4 som nemal problem nahrat nove verzie ale tu uz to nieje take jednoduche hlavne vsetko je to na zahranicnych forach kde je opet potrebna registracia postup v en a proste necitim sa na to sam. Niektopisal ze v peugeote za to platil 50€ co som bol ochotny zaplatit ale zjavne je to pase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...