Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hledají se dobrovolníci pro pomoc s organizací a příprav 36.srazu +


Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

díky za zájem , ozveme se za včasu .

Gabriely třeba hodně pomůže i takové samotné registrování přijezdivších účastníků :D ,nebo v sobotu , pomoc při řízení spanilky , organizace parkování , sekundování při rekordu či soutěžích a pak hlavně při orienťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro začátek hledám někoho kdo veme sebou kameru a natočí komplet celej průběh překonávání rekordu

dále hledám někoho kdo může zapůjčit PMR vysílačky

PMR mam 2ks Cobra microtalk MT150, mužeš s nima počitat, jen si pořiď mikrotužkový baterky, 3ks do každé vysilačky

[upravil dne 10/3/12 19:01 od Radek Hurvajz]

post-6656-14109622718667_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petre, nemam sice kameru, ale fotak mi nataci v HD kvalite, jen to ma jedinny hacek, z nejakeho duvodu fotak natoci \"na jeden zatah\" pouze 11min a 30sec. Fotak s sebou budu brat tak jako tak, takze pokud se nenajde nekdo s lepsi aparaturou a ta moje se ti bude zdat dostacujici, rad timto pomohu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys potřeboval ještě další PMRka tak mám taky, jsou v tom nabíjecí akumulátory.

Kameru mám Canon MV750i, ale nemám momentálně soft na přechroupnutí do nějakýho normálního formátu, ale asi bych to do srazu sehnal. Nebo možno natočit na foťák Panasonic DMC-TZ10, případně na oboje dohromady, ale stativ mám jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...